Peugeot sai Grand Prix des Marqes Automobiles’il auhinna vastupidavuse eest

Pinterest LinkedIn Tumblr +
16. septembril toimus Pariisis kolmeteistkümnendat korda Grand Prix des Marques Automobiles – autoajakirja Journal de l’Automobile eestvedamisel toimuv üritus, kus jagatakse autotootjatele erinevaid auhindu. PEUGEOT sai kõrgeima preemia vastupidavuse kategoorias.

Sel aastal võeti otsuseid tehes arvesse ka pandeemiast tulenevat keerulist olukorda ja leiti, et seni tulemuste aluseks olnud maikuus läbi viidav Kantari uuring vajas täiendusi. Uus uuring teostati juulis 2020 ning küsitleti 1500 prantslast.

Uuringu käigus koorus välja, et sõiduki hind on pandeemia ajal tavapärasest veelgi määravam ning inimesed hindavad aina kõrgemalt kolme tegurit – vastupidavus, turvalisus ja keskkonnamõju. Sellest tulenevalt otsustatigi sel aastal jagada auhindu just nendes kolmes kategoorias.

Küsimusele “Milliste tootjate autod on teie hinnangul vastupidavaimad?” vastas üle 66% inimestest PEUGEOT.

PEUGEOT Prantsusmaa tegevjuht Guillaume Couzy sõnas: “On suur au olla tarbijate hinnangul vastupidavuse osas esirinnas; see on meie firma identiteedi suur osa. Vastupidavus on meie alustalaks olnud juba 210 aastat ning nii mõnigi märgilise tähtsusega mudel on seda ka prantslastele kinnitanud – ja kinnistanud.”

“Sellele aitab kindlasti kaasa ka meie paari aasta tagune otsus turul kõrgemaid segmente sihtima asuda. Selle õnnestumiseks on vaja täita meie seatud ambitsioonikad eesmärgid just nimelt vastupidavuse ja kvaliteedi osas,” selgitab Couzy.

Foto: PEUGEOT

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.