blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Milline on parim suverehv? 2017. aasta üldvõitjaks tuli Goodyear

Rehviväljaanne Tyrepress vaatas üle sel aastal tehtud suuremate suverehvi testsõitude tulemused ning valis välja tänavuse üldvõitja. 2017. aastal tuli kõikide testisõitude kokkuvõttes esikohale Goodyear.

Tyrepress analüüsis autoajakirjade AutoBild, ADAC, Auto Motor und Sport, Autozeitung, Gute Fahrt ja teiste tuntud väljaannete suverehvide testide tulemusi.

Testsõitudes hinnati rehvide pidurdustee pikkust, juhitavust, mürataset, vesiliugu ja teisi omadusi ning igale rehvile anti üldhinnang skaalal “ei soovita” kuni “eeskujulik”.

Tyrepressi hinnangul võib kvaliteetseks pidada rehve, mis said testides üldtulemuseks kas “eeskujulik”, “väga soovitatav” või “väga hea”.

Testides hinnati kokku 132 rehvimudelit, millest kuus rehvi said tulemuseks “ei soovita” ning ligi viiskümmend “rahuldav”. Goodyeari rehvid Eagle F1 Asymmetric 3 said aga ainsana kõikidest testitud rehvidest kõrgeima tulemuse koguni kolmes erinevas testis.

Tyrepressi hinnangul olid rehvitestide parimad neli rehvitootjat: Continental, Goodyear, Hankook ja Michelin, mille erinevad mudelid kogusid viis kõrgeimat tulemust iga rehvitootja kohta.

Kui Goodyeari puhul võtta aga arvesse ka selle brändide Dunlopi ja Fulda rehvide tulemusi, siis on Goodyear kokku 8 kõrgtulemusega suverehvide testide edukaim.

Tyrepressi analüüsi tulemused on tervikuna leitavad siit.

Goodyear on maailma suurimaid rehvitootjaid. Goodyeari rehve toodetakse 49 üksuses 22 riigis üle maailma ning ettevõttes töötab ligikaudu 66 000 inimest.

Toote- ja teenusearendusega tegeletakse kahes innovatsioonikeskuses, millest üks asub Akronis Ohios ja teine Colmar-Bergis Luksemburgis. 1898. aastal rajatud Goodyear on rohkem kui 100 aasta jooksul pannud autotööstuses paika kõrgeimad kvaliteedistandardid.

ACCELERISTA KOMM Selle üle, mis rehvist täpselt hea rehvi teeb, võib lõpmatult arutleda. Kõige olulisem omadus on aga turvalisus: kui sa kord oma autole papud alla oled pannud, siis loodad ka, et need sind muretult sihtkohta viivad.

Heade rehvide puhul on tähtis, et pidurdusmaa oleks lühike ja ka kurvides oleks neil hea pidamine. Möödasõidud, kiirendamised, läbi lombi sõitmised – hea rehv kuulab sõna ning ei anna alla ka kogenematu kasutaja valduses.

Rehvimüra ja veeretakistus on omadused, mida saab mõõta vastavate masinatega, aga eks ole – vähemalt müra puhul – oma kõrv ka kuningas. Mõelge, kui mitmeid kordi olete lugenud autoajakirjanike arvustustest lauset “salongi kostuv rehvimüra häiris/ei häirinud.” Korralik papuring autol on elulise tähtsusega. Lugege teste ja valige oma!

Lähemalt loe siit

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com