Finnair avab 9. juunil aastaringse otseliini Helsingi ja Minski vahel. Lendusid nimetatud marsruudil hakatakse opereerima lennukiga Embraer 190 kaks korda nädalas teisipäeviti ja laupäeviti.

Lisaks hetkel koostöös Belaviaga opereeritavatele lendudele kasvab seega iganädalaste Helsinki ja Minski vaheliste lendude arv neljani.

Loe lähemalt Reisi Targalt lehelt, kuidas Valgevenesse reisida

“Otselend Helsingi ja Minski vahel loob hästi toimiva ühenduse Valgevene ning Põhja-Ameerika vahele. Samuti ühenduvad uued lennud väga hästi meie Aasia ja Euroopa lendude graafikuga,“ ütles Finnairi kommertsdirektor Juha Järvinen.

Lisaks teatas Finnair, et pikendab Chicago ja San Francisco marsruutide opereerimisperioodi eeloleval sügisel. Helsingi-Chicago suunal lennatakse kaks korda nädalas kuni 3. detsembrini ning San Francisco suunal samuti kaks korda nädalas kuni 5. detsembrini.

“Möödunud suvel olid Chicago ja San Francisco meie klientide seas väga populaarsed ning nõudlus nendele marsruutidele on kõrge ka eelolevaks suveks. Seega on mul väga hea meel, et saime nende liinide opereerimise perioodi pikendada. See muudab mugavamaks ka detsembri alguses toimuval tehnoloogiakonverentsil Slush osalemise,“ selgitas Järvinen.

Finnair opereerib lendusid Ameerika Ühendriikidesse koostöös American Airlines´i, Bristish Airways´i ning Iberiaga. Koostöö erinevate partneritega pakub klientidele täiendavaid lendude valikuid, paremaid ühendusi ning hindasid atlandiülestel marsruutidel. Hetkel opereerivad neli nimetatud lennundusettevõtet kokku enam kui 100 igapäevast edasi-tagasi lendu Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel.

MIS ON FINNAIR?

Finnairiga lendab iga aasta rohkem kui 9 miljonit reisijat enam kui 80 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk.

Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kuuel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kaanepilt: Ylle Rajasaar, Minsk. Allikas: Finnairi pressiruum

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.