Kurkumkollane ideepikap! VW näitas Frankfurdis Amarok – kastika ideemudelit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Volkswagen näitas tänavusel Frankfurdi Iautonäitusel kahte uut Amaroki mudelit. Esinduslik Amarok Aventura Exclusive ideeauto on esmapilk tulevase tippmudeli 3,0 l V6 TDI-le. Dark Label erimudel, mis 2018. aasta kevadel müügile tuleb, peaks rõõmustama edevaid kastikafänne.

Ideeauto Amarok Aventura Exclusive näitab Volkswageni pikapite tulevikutrende. Valikus on veelgi enam hobujõude koos veelgi kõrgema pöördemomendiga. Kaheksakäigulise automaatkäigukasti ja pideva neljarattaveoga ideeautol on 190 kW/258 hj koos kõrgendatud pöördemomendiga. See tagab küllaldase veojõu nii kiirendamiseks kui ka haagiseveoks.

HÕISSA, KÕIK LÄIGIB!

„Turmeric Yellow Metallic“ (kurkumtooni metallik) värvi ideeauto pakub ruumika topeltkabiini ja selgete disainijoonte kõrval mitmeid teisigi toredaid detaile, alustades kõrgläikeni poleeritud 19-tollistest „Milford“ velgedest.

Külgmised läveastmed, veokasti disainkaar, eesmine iluvõre, välispeeglid ja tagumine kaitseraud kannavad oma pindadel samuti hulgaliselt kroomi. Sportlikku välimust toetavad biksenoon-lähituled koos leed-päevasõidutuledega.

Samuti paistab välja lükandkattesüsteem – lukustatav ja veekindel veokasti kate, mis on esmakordselt saadaval alumiiniumkujunduses. Kere alaosa kaitsepaneelidel on samuti alumiiniumi varjundiga väljanägemine.

Tehnilised lisaseadmed nagu näiteks ParkPilot, tahavaatekaamera ja 100% mehaaniline difrilukk toetavad juhti nii linnadžunglis kui ka maastikusõidul.

KÕIK ON MUST, VAID TIKAND ON KURKUMKOLLANE

Sisemuses rõhutub Amarok Aventura Exclusive ideeauto sportlik olemus musta nahksisustuse, mida kaunistab Turmeric Yellow kollast tooni kontrastne tikand, kaudu.

Ideeauto juurde kuuluvad ka esmaklassilised 14-s suunas reguleeritavad ergoComfort istmed, 3 kodaraga ja käiguvahetuslabade ning nahkkattega multifunktsionaalne rooliratas ja Discover Media navigatsioonisüsteem.

Amaroki uut musta katusepolstrit, mis harmoneerub titaanmusta sisemusega, näidatigi IAA-l Frankfurdis esmakordselt. Välised kroomitud elemendid kanduvad üle ka sisemuse kroomtooni iludetailidesse.

TAHAD ERILIST HALLI, SIIS KIIRUSTA!

Piiratud koguses toodetav erimudel Amarok Dark Label baseerub Amarok Comfortline’i varustustasemel ja on määratud kandma stiilset „Indium Grey Matt“ värvkatet.

See hõlmab ka tumedat värvitooni disainielemente nagu mustad astmelaudade torud, veokasti mattmust disainkaar, radiaatorivõre lakitud kroom-iluribad ja kõrgäikesise antratsiidi värvitooni 18-tollised „Rawson“ alumiiniumveljed. Dark Label on suunatud disainiteadlikele klientidele, kes ei taha loobuda maastikuauto eelistest.

Stiilse ilme muudavad täiuslikuks mattmustad uksekäepidemed ja välispeeglid koos Dark Labeli logoga alumisel ukselävel. Sisemuses jätkavad erimudeli disainistiili uus must katusepolster ja Dark Label logoga kaunistatud põrandamatid.

KAKS V6 MOOTORIT JA PÄRIS MULJETAVALDAV HIND

Volkswagen Commercial Vehicles pakub Amarok Dark Labelile kahte erinevat V6-mootorit: 120 kW võimsusega TDI kombinatsioonis kuuekäigulise käsikäigukastiga ning kas pelga tagaveo või sisselülitatava nelikveoga ja 150 kW võimsusega TDI-d, kombinatsioonis kuuekäigulise käsikäigukasti ja sisselülitatava 4MOTION nelikveoga.

150 kW jõuallikat saab ka kaheksakäigulise automaatkäigukasti ja pideva neljarattaveoga. Saksamaal on nimetatud mudelivariant saadaval alates 2018. aasta kevadest, hinnaga alates 33 714 eurot ilma käibemaksuta.

EURO 6 JA 3,5 TONNI HAAGIST

Seeriavarustusse kuulub alati BMT (Blue Motion Technology). See hõlmab endas start-stopp süsteemi, pidurdamisel vabaneva energia taaskasutust ja madala veeretakistusega rehve. Kõik võimsustasemed vastavad Euro 6 saastenormidele.

Olles 5,25 meetrit pikk ja koos peeglitega 2,23 meetrit lai, pakub Amarok endaga kõike, mida on võimalik tavapäraselt pikapilt oodata.

Topeltkabiiniga, neljaukselise Amaroki veokast mahutab terve euroaluse ja olenevalt varustustasemest enam kui ühetonnise kaaluga koorma. Täiendavalt on mõned uue Amaroki versioonid kuni 3,5-tonnise täismassiga haagise vedamise võimega.

Allikas ja meedia: Volkswagen

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.