Volvo esitles äsja Pekingi autonäitusel uue S90 tippversiooni Excellence sedaani interjööri. Selle disain illustreerib ilmekalt, kuidas Lounge Console uues S90 Excellence’is välja näha võiks, ja ka Volvo eesmärki pakkuda uutmoodi põnevat progressiivset luksust.

„Saime XC90 juures algsele Lounge Console kontseptsioonile nii head tagasisidet, et soovisime S90 Excellence’i salongis sellega astuda sammu reaalsusele lähemale. Tahtsime luua tõelise kunstiteose, skulptuuri. Oleme võtnud palju originaalseid ideid ja need ellu äratanud,“ ütles Volvo sisedisaini ala asepresident Robin Page.

[huge_it_gallery id=”135″]

Volvo disainimeeskond paigaldas tagantpoolt alustades autosse eriti mugavad istmed ja ülimalt käepärase keskse kontrollpaneeli, mis sisaldab muuhulgas jahutuse ja soojendusega topsihoidjat, helisüsteemi, massaažifunktsiooni ja suurt multimeediaekraani. Tagumises käetoes paikneb külmutuskapp ja kaasa antakse kaks käsitööna valminud Rootsi klaasitootja Orrefors klaasi.

„Üks võtmeelement on eest kõrvalistme eemaldamine. Tegime seda, et pakkuda eessuunas piiramatut nähtavust ning avaruse ja valguse tunnet, mis sellega kaasneb. See mõjub kohe äärmiselt rahustavalt,“ ütles Robin Page.

S90 Excellence’i Lounge Console pakub kolme mugavat võimalust – liikuv töökoht, mis sisaldab väljaklapitavat töölauda ja suurt ekraani e-mailide või videokonverentsi tarbeks; puhtalt meelelahutusele keskendunud variant, et Netflixis lemmiksarjade viimaseid osi nautida; ja lõõgastumisrežiim, kus saab istme taha kallutada, võtta külmikust jaheda joogi ja jalad soojendusega toele pannes end tõeliselt lõdvaks lasta.

„Volvo teeb asju teistmoodi, on alati teinud. Meie eristuv lähenemine salongikujundusele panustab luksusliku ja rahustava kogemuse pakkumisele. Skandinaavialik disain seisnebki elu kui kogemuse täiustamises, ja see on see, mida Volvo teeb kõige paremini,“ ütles Volvo disaini ala asepresident Thomas Ingenlath.

S90 Excellence

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Volvo on lihtsalt nii soliidne auto, et sellega sõitmine tekitab lausa esteetilist naudingut. Umbes sarnast, nagu tulles suvisel keskpäeval tolmavalt ja palavalt maanteelt hääletamast, sattudes järsku jaheda, vaikse auto tagaistmele, kus on veidi hämar ja kvaliteetsetes kõlarites mängib tasakesi klassikaline muusika. See on kiire reis hoopis teistsugusesse, veidi ebareaalsesse maailma, väärt kogemus omaette – nagu Volvole meeldibki.

Allikas ja meedia: Volvo pressiruum

Kuum ja kaunis: Volvolt tulekul uus preemiumsedaan S90

Kuum ja kaunis: Volvolt tulekul uus preemiumsedaan S90

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.