Uus täiselektriline Volvo C40 Recharge on uusim näide Volvo Carsi pühendumisest elektrilisele ja heitmevabale tulevikule.

Kõikide linnamaasturi omadustega C40 Recharge on madalama ja sujuvama disainiga. See põhineb CMA sõidukiplatvormil ja on esimene mudel Volvo ajaloos, mis on loodud ainult täiselektrilisena.

Lisaks XC40 Recharge’ile ja C40 Recharge’ile toob Volvo lähiaastatel turule veel mitu elektrilist mudelit. Juba 2025. aastaks on seatud eesmärk, et 50 protsenti kogu müügimahust koosneb täielikult elektriautodest, ülejäänud on hübriidid. Aastaks 2030 on plaanis müüa vaid täiselektrilisi autosid.

“C40 Recharge esindab Volvo tulevikku ja näitab, kuhu oleme teel,” ütles tehnoloogiajuht Henrik Green. “Seda täiselektrilist mugava hoolduspaketi ja kiire tarneajaga autot müüakse ainult internetis. Uue Volvo soetamine pole kunagi olnud nii atraktiivne.”

C40 Recharge’i tagumine osa on silmatorkava disainiga, mis moodustab sobiva terviku madala katusejoonega; uus esiosa tutvustab elektriliste Volvode uut nägu ja sisaldab tipptasemel pikslitehnoloogiaga esitulesid.

Lisaks kliente rõõmustavatele kõrgetele istmetele on C40 Recharge’il sõitjateruumi isikupärastamiseks vaid sellele mudelile ainuomaste värvide ja dekooride valik. Tegemist on ka esimese Volvo mudeliga, mille sõitjateruumis ei kasutata enam nahka.

Sarnaselt XC40 Recharge’iga on ka C40 Recharge’il üks parimatest turul olevatest meelelahutussüsteemidest, mis on välja töötatud koos Google’iga ja põhineb Androidi operatsioonisüsteemil. See pakub tarbijatele sisseehitatud Google’i rakendusi nagu Google Maps, Google Assistant ja Google Play pood.

Piiramatu andmeside võimaldab suurepärast ühenduvust ja C40 Recharge saab tarkvarauuendusi reaalajas, mis tagab teenuse järjepideva kvaliteedi.

Auto liigub ühe esi- ja teise tagateljel oleva elektriajami jõul, 78-kilovatine aku laeb 80 protsendise täituvuseni umbes 40 minutiga. Eeldatav sõiduulatus on umbes 420 km, mis tõenäoliselt tänu tarkvarauuendustele pikeneb tulevikus veelgi.

Kooskõlas oma ambitsiooniga vähendada müügiprotsessi keerukust ja keskenduda atraktiivsetele pakkumistele, on Volvo oluliselt lihtsustanud C40 Recharge’i jõudmist kliendini.

Uus C40 Recharge jõuab kliendini mugava hoolduspaketiga, mis sisaldab teenindust, garantiid, autoabi, kindlustust ja koduseid laadimisvõimalusi.

C40 Recharge’i hakatakse Belgias, Genti tehases tootma 2021. aasta sügisel.

Foto: Volvo

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Accelerista videotiimi ning teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi... või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.