Volkswagen Crafter on Eestis populaarne ja hinnatud tarbesõiduk, seda kasutavad nii ehitajad kui sõiduteenuse osutajad. Maaletooja alustas Eestis äsja uue Crafteri mudeli eelmüüki. Suurendatud mahutavusega Crafteri baashind algab sarnaselt eelmisele mudelile 23 550 eurost. Hind sisaldab 4-aastast garantiid või läbisõitu 200 000 km.

Crafter 30 Kasten standardse teljevahe ja furgooni (L3H2) ning 102hobujõulise mootoriga on kättesaadav hinnaga alates 23 550 eurot.

Crafter 35 Kasten standardse teljevahe ja furgooni ning 140- või 177hobujõulise mootoriga tuleb müügile hinnaga vastavalt 28 558 ja 30 371 eurot.

Crafter 35 Kasten pika teljevahe, kõrgendatud furgooni (L4H3) ja 140- või 177hobujõulise mootoriga hinnaga vastavalt 31 310 ja 33 124 eurot.

Volkswagen Crafter sõidab

Autol on optimaalsed mõõtmed, mis tagab kasutamise maksimaalse praktilisuse ning sel on kolm veoskeemi, sh ka 4MOTION nelikvedu. Uue Crafteri kasutamisel on positiivne senisest väiksem kütusekulu ning väike kasutus- ja remondikulu.

Standardmudeli baasvarustuses on rida turvalisust suurendavaid abisüsteeme: eesmine külgmine turvapadi, stabiilsuskontroll (ESC), ABS, kiiruse adapteerumisfunktsiooniga elektromehhaaniline roolivõimendi, kõrguse ja kalde seadmisega roolisammas, kaugjuhtimispuldiga kesklukustus, elektrooniline immobilaiser, külgmised gabariidituled (pika teljevahega versiooni korral) ning koormakinnitusaasad veoruumis.

Turvalisust lisavad kabiini signalisatsioonisüsteem koos liikumisanduritega, autonoomse helisignaaliga ärandamisvastane süsteem, valgustussüsteem Coming home / Leaving home, vihmaandur, kaugtulede seadmise süsteem Light Assist, automaatsed päevasõidutuled jm.

Volkswagen Crafter on varustatud rea juhi tööd hõlbustavate abisüsteemidega nagu näiteks eesmised ja tagumised parkimisandurid, külgtakistuste aktiivne hoiatussüsteem, sõidurea vahetuse abi Side Assist jm.

Lisaks on valikus elektriliselt kokkuklapitavad, seatavad ja soojendatavad välised tahavaatepeeglid, multifunktsionaalne pardaarvuti, parkimisabi süsteem Park Assist ja tahavaatekaamera Rear View. Pakkumisel on ka mudelid koos Trailer Assist haagise manööverdamissüsteemiga ning erinevate juhiabipakettidega.

Volkswagen Crafter on kasutajasõbralik masin, sest sellel on madalad kasutuskulud, mis saavutatakse tänu Euro-6 standardile vastavatele jõuallikatele ning spetsiaalselt tarbesõidukite jõudlusnõuetega kohandatud MDB- moodulplatvormile.

Suure töökindlusega mootorite nimekiri sisaldab 2,0-liitrist mootorit EA 288 Commercial, mis on kohandatud uue, esiveolise Crafteri jaoks. Mootor on võimsusega 75 kW (102 hj), 103 kW (140 hj) ning BiTurbo TDI võimsusega 130 kW (177 hj).

Uue Crafteri eeliste hulgas võib nimetada ka vastupidavust, kulumiskindlust, madalat hooldus- ja remondikulu, mis kokkuvõttes vähendab märgatavalt kasutamise kogukulu kogu auto kasutamise aja jooksul.

Loe lähemalt uue Crafteri kohta maaletooja lehelt
Auto infovoldik on eestikeelsena allalaetav siit

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.