Volkswageni tarbesõidukite esimesed disainivisandid näitavad, kuhu teekond viib: Volkswagen Amarok märgib pikapite B-segmendis kõrgeimat taset. See on pikap, mis liigub täpselt nagu sõiduauto, aga on sealjuures maastikuvõimekas.

Atleetlikum esiosa ja täiustatud näidikuplokk rõhutavad Amaroki jõulist väljanägemist ning jätavad sõidukist stiilipuhtama mulje kui varem. 5,25-meetrise pikkuse ja koos peeglitega 2,23-meetrise laiusega täidab Amarok kõik klassikalistele pikapitele esitatavad nõuded nii stiili kui ka kontseptsiooni osas. Amaroki erinevate varustustasemete veljemõõte on oluliselt suurendatud, mis panustab veelgi jõulisse, atleetlikku väljanägemisse.

Välisdisaini ja tarbesõidukite uue näidikuploki disaini üheks silmapaistvamaks osaks on rõhutatud horisontaaljooned, pindade selge eristamine ning kantide ja servade juures saavutatud konkreetsus. Uus on ka esiosa jagunemise viis. Ümaratest kontuuridest loobumine ning horisontaal- ja vertikaaljoontele keskendumine muudab nii esiosa kui ka interjööri silmatorkavamaks ja ilmekamaks.

Amarok_Skizze_Interieur

Ühtlasi muudab see Amaroki kui pikapi ligitõmbavamaks ning köidab kliendirühmi, kes seni on oma ostud teinud klassikaliste maasturite segmendis. Üksikasjad avalikustatakse lähinädalatel.

Allikas ja fotod: Volkswagen

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.