Uus Peugeot Expert on koos hinnasildiga kohal

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Uus Peugeot tarbesõiduk Expert on tänaseks suuremates Peugeot esindustes tutvumiseks kohal. Avalikustatud on hinnad, mis algavad 21 900 eurost.

Kuigi uue Peugeot Experdi ametlik müük algab alles sügisel, on juba täna klientidel võimalik vormistada eeltellimusi, et saada oma sõiduk kätte esimeste seas.

Uue Peugeot Experdi turuletoomise hetkel on lisaks tavamudelitele saadaval ka tutvumispakkumine rikkalikult varustatud Premium eriversioonile, millel on lisaks Active versiooni põhivarustusele varustuses 7” puuteekraan koos raadio ja Bluetooth’iga, automaatne kliimaseade, tagumised parkimisandurid, esiistmete soojendus, püsikiirusehoidja, kerevärvi põrkerauad ning palju muud mugavus-ja turvavarustust. Premium erimudeli versioon baseerub L2 pikkusega ja 5,3 m3 kaubaruumiga kerel, mille mootoriks on 120 hobujõuline 2.0 BlueHDi diiselmootor. Erimudeli Peugeot Expert L2 2.0 BlueHDi 120 hj tutvumispakkumise hinnaks on 23 200 €.

Saadaval on kolm kere pikkust (L1, L2 ja L3), viis erinevat mootorivõimsust (95 kuni 180 hj), 6-käigulised manuaal-ja automaatkäigukast ning kokku kolmes erinevas varustustasemes (Access, Active ja Premium). Experdi hinnakirja lõpust leiame kõige mahukama (6,1 m3) L3 kerega versiooni, millel 2-liitrine 180 hj BlueHDi diiselmootor koos 6-käigulise EAT6 automaatkäigukastiga.

expert2

Allikas ja fotod: Peugeot

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.