Mugavust ei ole kunagi liiga palju! Renault Trafic SpaceClass jõuab müügile

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Juunis toimunud Euroopa kuulsaimal Cannes’i filmifestivalil sõidutas aukülalisi Renault Trafic SpaceClass luksuslik väikebuss. Septembris jõuab sõiduk kogu Euroopas müügile. Kergesti kohandatava sõitjateruumiga SpaceClass mahutab kuni üheksa reisijat ja sobib esindussõitude korraldamiseks ideaalselt.

Renault on võtnud sihikule täiesti uued ostjad: ülipopulaarse Traficu põhjale ehitatud mugav, luksuslik, ökonoomne väikebuss laiendab Renault’ mudelivalikut ning meelitab mugavust hindavaid era- ja ärikliente. Trafic SpaceClass väikebussi hakatakse tootma Renault Sandouville’i tehases.

ATRAKTIIVNE VÄLIMUS

Renault Trafic SpaceClass väikebussi disainis kasutatud stiilivõtted on omased esinduslikele autodele. Iseloomulik L-kujuline valgussignatuur koos leed-päevasõidutuledega, 17-tollised teemantiefektiga alumiiniumveljed ning SpaceClass embleemid esitiibadel teevad sõidukist äratuntavalt uue Renault’ perekonna liikme.

Soliidsust lisavad tumedaks toonitud klaasid ja musta värvi viimistluspakett. Siseruum on praktiline ja esinduslik. Sealt leiab tumeda süsinikviimistluse, uued iluliistud ja laepolstri, nahkistmed ja kroomkaunistusega rooli. Armatuuril troonivad kroomitud ning läikivmustad detailid, põrandal tumedad matid. Kõik see viitab tõsiseltvõetavusele.

LIHTSALT ÜMBERSEATAV, ERAKORDSELT RUUMIKAS

Trafic SpaceClassi valmistatakse enam kui 50 versioonis ja 2- kuni 9-istmelisena. Valikus on nii eraldi paigutatavad kui ka diivanistmed. Istmed liiguvad relssidel, on eemaldatavad või seljaga sõidusuunda pööratavad. Sõitjateruumi saab panna kuni kuus vastamisi asetsevat istet.

Eraldi tähelepanu väärib Trafic SpaceClassi “Signature” versioon (2 kuni 7 istet), mis on tõeline ratastel luksussõiduk, kus keskel asub liigutatav ja teisaldatav laud, suur hulk panipaiku ja seljaga sõidusuunda pööratavad istmed.

Trafic SpaceClassi “Escapade” versioon (2 kuni 8 istet) sobib pigem reisisellidele, sest selles versioonis saab istmeid muuta vooditeks, kuhu mahub magama kaks kuni 1,90-meetrist inimest.

Trafic SpaceClassi valmistatakse kahes pikkuses (L1 ja L2) ning selle sõitjateruum on avar ja hõlpsalt ligipääsetav tänu laialt avanevale uksele ja „lihtsa sisenemise” funktsioonile.

Sõidukis on ruumi maksimaalselt üheksale reisijale. Olemas on ka suur pakiruum: 550 dm3 kuni 1000 dm3 L1 versioonil ja 890 dm3 kuni 1800 dm3 L2 versioonil. L2 versiooni pakiruumi on võimalik istmete eeldamisel võimalik suurendada kuni kuue kuupmeetrini.

MUGAVUS JA TEHNOLOOGIA

Trafic SpaceClassi hubane ja funktsionaalne siseruum on loodud eesmärgiga pakkuda maksimaalset mugavust mis tahes tüüpi sõitudeks, seda võimaldavad muu hulgas kõrge istumisasend ja ergonoomilised soojendusega nahkistmeid eesreas.

Varustusse kuuluvad ka intuitiivne R- LINK Evolution või Media Nav Evolution multimeediasüsteem, mida juhitakse seitsmetolliselt ekraanilt, mahukad panipaigad, kliimaseade jne.

Trafic SpaceClassi varustusse kuuluvad
– kaks multimeedia-navigatsioonisüsteemi,
– tagurduskaamera koos MediaNav Evolution süsteemiga,
– nutitelefoni peegeldamine (Android Auto koos uue R- Link Evolutioniga),
– Bluetooth ja MP3 mängija,
– Automaatne õhukonditsioneer.

Reisijatele tagavad Trafic SpaceClassis maksimaalse istumismugavuse ergonoomilised ja mitmeti reguleeritavad (seljatoed, käetoed…) individuaal- või diivanlahendusega istmed.

Varustusse kuuluvad ka näiteks kuus valgusdiood-lugemislampi, 220V ja 12V pistikud ning kaks USB liidest, mis võimaldavad laadida igat tüüpi elektroonikaseadmeid: sülearvutit, tahvelarvutit, telefoni jne.

Juhi selja taga asuv sõitjateruum on kui privaatsviit, kus on võimalik toonitud klaaside taga konditsioneeritud õhus ning tänu eraldi reguleeritavale soojendussüsteemile (aktiveeritakse juhi juurest, juhitakse bussi tagaosast) täielikus mugavuses tööd teha.

Trafic SpaceClass on saadaval Twin-Turbo Energy 1.6 dCi 125 ja Energy 1.6 dCi 145 mootoritega, mis mõlemad vastavad Euro 6 heitmenormile ja on kombineeritud kuuekäigulise manuaalkäigukastiga.

Allikas ja meedia: Renault

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.