Renault Trezor hääletati 2016. aasta kõige ilusamaks ideeautoks

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sel nädal Pariisis peetaval 32. rahvusvahelisel autofestivalil Festival Automobile International (www.festivalautomobile.com) valiti Renault Trezor 2016. aasta kõige ilusamaks ideeautoks. Nädala lõpuni eksponeeritakse Trezorit Pariisis festivali toimumiskoha “Hôtel national des Invalides” juures.

“Žürii otsustas anda auhinna Renault Trezorile selle ilu, tundelisuse ja elegantsuse eest, mida temast õhkub,” ütles Festival Automobile International president Rémi Depoix. “Muljetavaldav on ideeauto disain ning see, millist tähelepanu on pööratud detailidele.”

Renault’ peadisainer Laurens van den Acker ütles auhinda vastu võttes, et see innustab Renault’d disainistrateegiaga edasi tegelema. “Trezor sillutab teed disainile ja tehnoloogiatele, mis on omased meie järgmistele mudelitele,” lisas van den Acker.

Järgmiste Renault’ mudelite stiilietalon

Trezori disainis on näha küpsust ja senisest suuremat voolujoonelisust. Renault’ uuel ideeautol on äratuntav esiosa ja C-kujuline valgussignatuur. Sõitjateruumis on rohkelt panustatud juhi töökoha mugavusse, suur puutetundlik eraan armatuurlaual on isikupärastatav ja internetti ühendatud. Viimistlusmaterjalidena on kasutatud nahka ja puitu. Trezor on elektriauto, millele on mootori andnud kahekordne elektrivormelite maailmameister  – Renault e.dams meeskond.

Ideeautos näha olevad disainivõtted ja tehnoloogiad on inspiratsiooniks Renault’le järgmiste mudelite loomisel.

Allikas ja fotod: Renault

abc motors

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.