Sõida nagu filmistaar: luksuslik Renault Trafic SpaceClass debüteerib Cannes’is

Pinterest LinkedIn Tumblr +
2017. aasta Cannes’i filmifestivalil sõidutab kuulsusi uhiuus Renault Trafic SpaceClass. Kuulsa filmifestivali külalised saavad nautida üheksakohalise moodsa väikebussi kõiki mugavusi juba täna,”tavalised” inimesed peavad ootama sügiseni, mil buss Euroopas müügile tuleb.

17.- 28. maini Cannes’i ja kogu Prantsuse Rivierat elevil hoidev filmifestival on esimene koht, kus mugavaks reisijateveoks kohandatud Renault Trafic, liignimega SpaceClass debüteerib. Renault Trafic SpaceClass jõuab Euroopas müügile septembris 2017.

“Trafic SpaceClass on täiesti uus mudel, mis pakub klientidele klassi parimat sõidukogemust ja mugavust. 70. Cannes’i rahvusvaheline filmifestival on esimene koht, kus näeme seda tipptasemel väikebussi sõidutamas VIP-e ja ärikliente festivali toimumispaigast lennujaama,” räägib Renault-Nissani kergtarbesõidukite äriüksuse juht Ashwani Gupta.

Trafic on läbi aegade üks populaarsemaid Renault tarbesõidukeid, uskuda võib, et üheksakohaline luksuslik väikebuss teeb rõõmu paljudele reisijateveoga tegelevatele ettevõtetele ning peredele, kes unistavad suurest, mugavast ja kergelt ümberkohandatavast sõidukist.

Renault Trafic SpaceClassis on ruumi kuni üheksale reisijale. Tegemist on klassi ruumikaima ja enim mugavusi pakkuva sõidukiga: teise ja kolmanda rea istmeid saab seadistada rohkem kui 50 eri asendisse, tagumised aknaklaasid on tumendatud, istmed erakordselt mugavad, istmete kohal on reguleeritavad õhukonditsioneerid ja leed-lugemislambid.

Valitud versioonidele on saadaval eksklusiivsed nahast istmekatted. “Signature Pack” eriversioon laseb Trafic SpaceClassi muuta mobiilseks kontoriks, kus on olemas keeratavad istmed ja teisaldatav laud ja hulgaliselt panipaiku.

Kõikides SpaceClassi bussi versioonides on olemas pistikupesad ja USB-pesad sülearvutite ja nutiseadmete laadimiseks.

Armatuurlaud on praktiline, tähelepanu äratab nahaga kaetud rooliratas, hulgaliselt laekaid ning kroomitud ja läikivmustad vaheliistud. Seitsmetollisel nutiekraanil on kasutusvalmis multimeedia- ja navigatsioonisüsteemid, sõltuvalt versioonist ka tagurduskaamera.

Sõidukil on pilkupüüdvad esituled, kroomitud radiaatorivõre, värvitud kaitserauad, SpaceClass logod esitiibadel, eksklusiivne ‘Comet Grey’ erivärv, läikivmustad detailid ning sõltuvalt versioonist on saadaval ka 17-tollised teemantefektiga veljed.

Trafic SpaceClass on suunatud ärikasutajatele, kes peavad oluliseks reisijate mugavust. Uus mudel on loodud ettevõtetele ja hotellidele, kes sõidutavad reisijaid rongi- ja lennujaamadesse, kuid see sobib ka taksoettevõtetele ja reisijateveoga tegelevatele eraettevõtjatele.

70. Cannes’i filmifestivali kohta leiad infot siit
Allikas ja meedia: Renault

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.