2016. aastal müügile tulnud Mégane GrandCoupé sedaani on seni müüdud 200 000 autot. Uus GrandCoupé pakub suuremat turvalisust ja sõidumugavust. Mudelit on täiustatud muuhulgas uute juhiabisüsteemide ja 1.0 Tce bensiinimootoriga.

Uuel Mégane GrandCoupél on Renault’le iseloomulikud C-kujulised 100% Pure Vision LED esituled. Esiosas on uus kaitseraud ja võre, mida ilmestavad kroomitud detailid. Parema aerodünaamika tagamiseks on rattakoobaste ees õhuvoolu suunajad. Külgvaates on uuendatud uue Mégane GrandCoupé poritiiva disaini ja lisatud uksekäepidemete valgustus. Värvivalikus on seitse tooni, sh uus Highland Grey.

Uus Mégane GrandCoupé’l on kuni 10,2-tolline digitaalne armatuurlaud. Olenevalt varustuastmest pakub Renault Easy Link süsteemiga 9,3-tolline multimeediaekraan kõiki navigeerimis- ning teabe- ja meelelahutusfunktsioone, samuti Multisense seadistusi.

Ergonoomilisuse parandamiseks on kõik juhiabinupud koondatud roolile ja konsoolilülitused, nt temperatuurikuvar, on parema ligipääsetavusega. Mugavama juhtimisasendi leidmiseks on juhiiste nüüd elektriliselt reguleeritav.

Uuel Mégane GrandCoupél on uuendusena Stop&Go funktsiooniga kohanduv püsikiirushoidik, mis hoiab teatud kiirusel vahemaad eesoleva sõidukiga ja reguleerib auto kiirendamist ja pidurdamist. Aktiivset hädapidurdussüsteemi on täiendatud jalakäijate tuvastamise funktsiooniga. Ristuva liikluse hoiatus tuvastab läheneva takistuse ja hoiatab juhti tagurdamisel.

Uus Mégane GrandCoupé pakub bensiini- ja diiselmootorit. Mudeli puhul on uus 115-hobujõuline 1.0 TCe bensiinimootor. 140-hobujõuline 1.3 TCe mootor jääb samuti valikusse ning on saadaval nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga. Diiselmootoritest on 1.5 Blue dCi mootor 115 hj versioonina, samuti, manuaal- kui ka automaatkäigukastiga.

Fotod: Renault

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.