Renault lubab Genfi autonäituse eel uut Scenicut piiluda

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Renault lõi 1996. aastal legendaarse Scenicuga väikeste mahtuniversaalide segmendi ja sellest ajast alates on müünud peaaegu 5 miljonit Scenicut. Selle edu laineharjal tutvustab autotootja uut Scenicu põlvkonda.

Uus Scenic uuendab arusaama mahtuniversaalidest oma värske lähenemisega selle segmendi traditsioonilistele omadustele.

Renault_75952_global_en

Renault’ grupi esimees ja tegevjuht Carlos Ghosn ja vanem-asepresident grupiülese disaini alal Laurens van den Acker esitlevad uut Scenicut oma boksis Genfi autonäitusel 1. märtsi keskpäeval.

MAHTUNIVERSAALI UUS HINGAMINE Neljanda põlvkonna Scenicu taga oli algusest peale põhimõte luua uus lähenemine väikesele mahtuniversaalile. Esimest korda on sellel sarnaselt Espace-ile kolmeosaline esiklaas, mis tekitab panoraamvaate ja parandab nähtavust.

Espace'i inspireerinud ideeauto R-Space

Scenicule inspiratsiooniks olnud ideeauto R-Space

Scenic on saanud ka dünaamilisemaks. Võrreldes eelmise Scenicuga on sellel tõstetud kliirensit, tagaosa väljaulatuvust vähendatud, samas kui laiem rööbe nii ees kui taga annavad autole kindla hoiaku. Uus Scenic saab eristuvad C-kujulised esituled, mis töötavad sarnaselt tippmudelitele LED Pure Vision tehnoloogiaga.

abc-864x81-kodukale-renault

ACCELERISTA KOMM Renault on jõuliselt turul tagasi. Uudne disainijoon ja moodne interjöör ning rohkelt turvalisus- ja mugavusvarustust teevad selle märgiga sõidukitest kõigis segmentides, kuhu nad järjest sisenevad, tugevad võistlejad.

Renault Scenicut on nimetatud ka MPV ehk mahtuniversaalide segmendi teerajajaks ning läbi aegade on just Scenic näidanud uuendusi, mida teised tootjad tasapisi üle võtma on hakanud – olgu selleks siis väga hästi läbi mõeldud ruumikasutus ja panipaigad, ootamatu kujustus, mis seegi kord on pigem sportautolik kui mahukale väikeautole omane või siis sõiduomadused, mis viivad selle auto läbi “paksust ja vedelast”.

Igatahes, ootame huviga, mida Genfis näha saab; ja otse loomulikult – et Scenic ruttu ka Eestisse jõuaks!

Allikas ja fotod: Renault

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.