Reede, 23. veebruar 2024
Mõne nädala eest esitles Peugeot oma uuenenud 3008 linnamaasturit. Äsja tuli ilmsiks, et lisaks mõistlikele ja praktiliste meelega inimestele on sihikule võetud ka kiiruseihalejad – mudelivalikusse lisandub dünaamiline ja sportlik GT versioon, millest saab ühtlasi Peugeot 3008 linnamaasturi tippversioon.

Lisaks varem avalikustatud Access, Active ja Allure varustustasemetele tuleb valikusse ka: GT Line versioon, mis on saadaval kogu 3008 mudeli mootori-ja käigukasti valikuga ning mis pakub kasutajale sportlikke disaini, interjööri ja varustuse elemente

GT 3008

Täisvarustuses GT tippversioon on saadaval mudelivaliku võimsaima mootoriga, automaatkäigukastiga, sportliku disaini ja eksklusiivsete värvilahendustega. Uus 3008 GT saab jõuallikaks dünaamilise ning võimsa 2.0 BlueHDi mootori, millel võimsust 180hj ja mis on kombineeritud uue põlvkonna 6-käigulise automaatkäigukastiga.

GT versiooni erilisust rõhutavad

· jõulised koopalaiendid
· unikaalsed 19“ valuveljed (235/50 R19 rehvidega).
· topelt väljalasketorud
· spetsiaalne iluvõre
· kroomitud küljepeeglid
· Full LED esituled koos dünaamiliste järjestiksüttimisega LED-suunatuledega
· “Black Diamond” musta värvi katus
· eksklusiivne värvilahendus Coupe Franche, mida saab tellida kolmes värvikombinatsioonis

Uue Peugeot 3008 GT mudeli i-Cockpit® salongis püüavad pilku

· vaskse värvitooni kasutus digitaalsetel näidikutel ja istmete õmblustel
· kompaktne ja sportlik rool koos spetslogodega
· Alcantara poolnahksisu või lisavarustusena pakutav Nappa täisnahksisu koos “Grey Oak” tammepuidust dekoorliistudega uste sisekülgedel
· mattkroomliistud ja alumiiniumkattega pedaalid
· must laepolster

Uus Peugeot 3008 jõuab Eestis müügile oktoobris. GT Line ja GT versioonid saavad olema selle mudeli kõige atraktiivsemad isendid ning tõenäoliselt hullutama neid, kelle jaoks auto peab olema praktiline, ökonoomne, silmale ilus vaadata kui ka… sooritusvõimeline! Peugeot tipptoodangusse kuuluvad ökonoomsed ja võimsad jõuallikad need soovid ka täidavad.

GT Peugeot

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Tore uudis teadmiseks neile, kelle jaoks pisiasjad tähistavad suurt ja silmapaitavat tervikut. Siiski, siiski tahaks ju ka GTi-d, eks. Meie senine kogemus Peugeot mudelivaliku GTi-dega on enam kui lubav, seega, andke meile GTi pargimaasturit ja me süda kuulub igavesti teile! Nagu, päriselt!

Allikas ja meedia: Peugeot

Radikaalselt uuenenud Peugeot 3008 läheb Euroopa kõrval vallutama Hiinat

Punane ja must Peugeot 308 GTi

KOMMENTEERI SIIN