Nelikveo mehed, tähelepanu! Uuenenud Subaru Forester jõudis Eestisse

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Uuenduskuuri käigus värskema disaini ja interjööri saanud Subaru Forester on nüüdseks jõudnud Eestisse. Foresteri näol on tegemist viimaste aastate ühe müüduima maasturiga kogu Baltikumis.

Aastaid on Subaru mudelite alustalad olnud unikaalsed boksermootorid ning pidev sümmeetriline nelikvedu. Ka 2016. aasta Foresteri iseloomustavad needsamad tuntud ja Subaru puhul traditsioonilised omadused, millele nüüd on lisandunud mitmeid kvaliteeti ja kasutusmugavust tõstvaid lahendusi.

Sephia Bronze

Muudatuste käigus on Forester saanud uue välimusega esiosa, mida ehivad BI-LED esilaternad koos integreeritud päevasõidutuledega. Lisaks on Foresteril nüüd roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled, mis valgustavad manööverdamisel pimedaid nurki paremini. Uudse disaini said ka auto 17“ ja 18“ kergmetallveljed.

Foresteri varustusse lisandusid elektrilise soojendusega rool ning istmesoojendused nii esi- kui tagaistmetel. XE mudelitel lisandus standardvarustusse puutetundlik navigeerimissüsteem ning nahksisuga mudelite varustus täienes istmemäludega.

Subaru FORESTER 2016_3

Subarule omaselt on Foresteri väga hästi varustatud juba baastasemest alates. Kõikide mudelite standardvarustusse kuuluvad püsikiirusehoidja, stabiilsus- ja veojõukontroll VDC, Bluetooth telefonisüsteem, esi- ja tagaklaasi soojendus ning kolm aastat tasuta hooldust.

Subaru Foresteril on ka maastikuabi X-MODE, mis on põhivarustuses enamikel Lineartronic automaatkastiga mudelitel. X-MODE süsteemi eesmärgiks on auto nelikveo tööd juhtides pakkuda märkimisväärset maastikusuutlikkust ning tagada muretu sõidukogemus ka keerulistest oludes.

Subaru FORESTER 2016_2

Oluliselt on paranenud uuenenud Foresteri müratase. Vähenenud on nii tee-, tuule- kui mootorimüra. Muudeti ka veermikku, mis on nüüdsest samuti vaiksem ning „silub“ teekonarused praktiliselt märkamatuks.

Positiivsed uudised tulevad ka uuenenud Foresteri hinnapoliitika vallast. Vaatamata asjaolule, et 2016. aasta mudel sai uue kujunduse ja senisest veelgi parema varustuse, algavad noorenduskuuri läbinud Foresteri hinnad sarnaselt varasemaga 23 900 eurost.

Allikas ja fotod: Subaru

Jaga

2 kommentaari

  1. blank

    Tere

    Võiks nagu selle kolme aasta tasuta hoolduse jutu ükskord jätta . Seda lihtsalt ei ole , tegemist on kolme esimese tasuta hooldusega e. 15000 ,30000 ja 45000. Ma ei tahaks uskuda et enamus kliente sõidab neil ainult 15000 km aastas . Nii väikse läbisõiduga ei ole üldse vaja uut masnit osta aga kui raha jagus siis loomulikult lubage seda luksust omale.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.