Levante, esimene linnamaastur Maserati ajaloos on valmis esitlemiseks. Uus mudel täiendab olemasolevat sedaanidest ja sportautodest küllastunud luksusmudelite valikut.

56c7862ea32dc

Levante disainis peegeldub selgelt seos Maserati margi ja selle eripärase Itaalia iseloomuga – agressiivne esiosa, milles on ühendatud terava joonega esituled ja julge iluvõre. Maserati signatuurdisaini on selgelt näha ka külgedel – kolm kuulsat õhusuunajat esitiibadel, trapetsjas Saetta logoga C-piilar ja suured, raamita aknad ustel. Tagaosas domineerib sportautodele omane otstest kitsenev tagaaken ja voolujooneline üldmulje.

56c7862ee419a

Tehniliselt on Levante šassii loodud võrdselt hästi toime tulema nii muljetavaldava juhitavusega teedel ja isegi vähese haarduvusega tingimustes kui ka off-roadi olukordades. Uus linnamaastur püüdleb kõrgete standardite poole – kõikidel versioonidel on elektrooniline kohandatav õhkvedrustus, Q4 intelligentne nelikvedu ja kaheksakäiguline, spetsiaalselt uue auto jaoks seatud automaatkäigukast. Jõuallikatest on Levante puhul valida tõenäoliselt kolmeliitriste V6 bensiini- ja diiselmootorite vahel, mis kõik vastavad Euro6-normidele. Hiljem peaks lisanduma ka vägevam V8.

56c7862dd43a2

Maserati Levantet ehitakse Torinos, Mirafiori tehases, ning esimesed autod on Euroopas kevadesse planeeritud lansseerimise tarbeks juba liinilt maha sõitnud. Ülejäänud maailm saab oma Levanted veel käesoleva aasta jooksul.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Luksusmaasturite turul läheb samuti kitsamaks ja kliendile on see vaid hea. Lisaks on Maseratid reeglina ka silmale ilusad vaadata, nii et tehke veel autosid! Tõsi, massidesse vist Maseratit loota pole mõtet…

Allikas ja fotod: Maserati

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.