Eestis jõudis müügile Fiati sportlik sõsar Abarth

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Eesti linnatänavatel populaarsust kasvatanud Fiat 500 mudeli kõrval jõudsid käesoleval kuul Eestis müüki ka Abarth 595 võimsad väikeautod. Abarthi Baltikumi maaletooja Autobrava valis Eestis ametlikuks edasimüüjaks Autospiriti.

„Meie müükide põhjal on näha, et hoolimata eestlaste maasturilembelisusest eelistavad paljud kliendid igapäevasteks sõitudeks hoopis kompaktseid linnaautosid. Usume, et väikesed, kuid samas võimsad Abarthi mudelid vastavad hästi tänapäeva linnainimese vajadustele,“ sõnas Autobrava tegevjuht Paulius Kudriavcevas.

Kudriavcevas selgitas, et sarnaselt Fiatidele on ka Abarthi autod sportlikult võimsad ning laia värvi- ja interjööridetailide valikuga.

„Sõltuvalt Abarthi mudelist võivad kuni 180-hobujõulised mootorid kiirendada kerge auto “sajani” vaid 6,7 sekundiga,“ ütles Kudriavcevas.

Kudriavcevase sõnul hakkab Autobrava müüma kuue erineva konfiguratsiooniga mudelit Abarth 595, mis on autoentusiastide seas hästi tuntud.

„Abarth 595 on saanud ka arvukalt rahvuvahelist tunnustust. Näiteks kuulutati see viiendat aastat järjest Auto, Motor und Sport ajakirja lugejate poolt imporditud miniautode kategoorias parimaks,“ tõi Autobrava tegevjuht esile.

Abarth on Fiat Chrysler Automobiles’i (FCA) kontserni portfelli kuues kaubamärk. Alates aprillist on Abarthi autosid võimalik näha ja testida Tallinna Autospiriti Ehitajate tee esinduses. Vaata hinnakirja ja valikut lähemalt siit.

Fiat 500 Abarth

Fotod: Abarth

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.