Uus pereauto Dacia Jogger jõuab Eesti müügisalongidesse 2022. aasta märtsis-aprillis. Hinnad algavad 13 790 eurost viiekohalise ja 14 490 eurost seitsmekohalise sõiduki eest.

Uus Dacia Jogger on reisikaaslane peredele, kes soovivad igapäevaelust eemale saada ja värskes õhus koos aega veeta. See mitmekülgne auto ühendab endas mõlema segmendi omadused: universaalkerega auto pikkuse ja mahtuniversaali ruumikuse. Jogger paistab silma parima hinna ja kvaliteedi suhte, ruumikuse ja multifunktsionaalsusega. Klient saab valida enam kui 60 sõitjateruumi sisekujunduse variandi vahel.

Dacia Jogger 2021

Joggeri saab soetada kahe erineva mootoriga: tõhus ja võimas TCe 110 bensiinimootor või kahekütuseline TCe 100 LPG mootor. Dacia on ainus tootja, kes pakub täielikku valikut autosid, mis on varustatud kahe kütusega mootoritega (bensiin/LPG). 2023. aastast lisandub valikusse ka hübriidversioon.

Dacia Jogger 2021

4,55-meetrise kere ja 2,9-meetrise teljevahega Dacia Jogger pakub oma segmendi kõige ruumikamat sõitjateruumi, mille tagaosas on kolmekohaline 2/3-1/3 lahtikäiv iste teises reas ja kaks eraldi väljavõetavat lahtikäivat istet kolmandas reas. Dacia Joggeri pagasiruumi maht tagaistmete kokkuklappimisel on 1819 liitrit (VDA).

Dacia Jogger 2021

Versioonist olenevalt saab Dacia Joggeri varustada modulaarsete katusereelingutega, mida saab vajadusel risttaladeks muuta. Erinevateks, ka kõige ebatavalisemateks reisideks ja sõitudeks saab need muuta kuni 80 kg kandevõimega katuseraamiks näiteks jalgratastele, suuskadele või katuseboksile.

Dacia Jogger hinnad

Rohkem infot Joggeri varustuse kohta leiab siit.

Fotod: Dacia

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.