Kolmapäev, 28. veebruar 2024
Sügisel teatas Dacia, et  Sandero ja Sandero Stepway on läbinud täieliku uuendamise ning nüüd on selgunud mudelite hinnakiri. SCe 65 mootoriga Sandero eest tuleb välja käia vähemalt 9 990 eurot, Stepway hind algab 11 905 eurost.

Autode mõõtmed on põhjalikult muutunud – kuigi ruumi ja mitmekülgsust on rohkem, on autod siiski jäänud kompaktseteks. Kliirens on jäänud samaks, kuid tänu laiemale rööpmele tundub uus Sandero madalam. Rohkem kaldus esiklaasi, madalama ja laugema katusejoone ning katuse lõppu paigutatud raadioantenniga jätab auto sujuvama mulje.

Dacia Sandero Stepway

Sandero Stepway on saanud eksimatult äratuntava erilise ribilise ja kumerama kapoti. Tõstetud kliirens, logoga katusereelingud, suured poritiibade laiendid ja tugevdatud uksepõhjad rõhutavad mudeli maasturlikku välimust. Uuendusena on Sandero Stepway katusereelingud juba standardvarustuses nii konstrueeritud, et need saab muuta katuseraamiks.

Sandero hind algab 9 990 eurost ning Stepway hind 11 905 eurost. Sandero TCe 100 LPG gaasiseadmega versiooni eest tuleb välja käia vähemalt 11 460 eurot ning Stepway puhul 12 130 eurot.

Fotod: Dacia

KOMMENTEERI SIIN