Uus TVR on kuni 2018. aastani välja müüdud, kuigi Guildfordis baseeruv ettevõte pole ostjatele isegi teatanud, millal on lootust auto kätte saada.

Toodetavad TVR-id on kuni 2018. aastani sajaprotsendiliselt broneeritud, ehkki teada pole ei uue sportauto hinda ega seda, milline see välja hakkab nägema.

Esimene uue põlvkonna TVR tuleb müügile erilises “Launch Edition” versioonis, millel on süsinikkonstruktsioon standardis. Hilisemad mudelid peavad leppima Murray originaalse iStreami kontseptsiooniga, mis kasutab GRP-paneele, kuigi süsinik jääb valikulisena kättesaadavaks.

Kuid kui Launch Edition kõlab ahvatlevalt, tasub kiiresti tegutseda, kuna TVRi bossi, Les Edgari sõnade kohaselt on see varsti välja müüdud. “Jätkuvate sissemaksete valguses hakkame juba üsna varsti Launch Edition versiooni broneerimist lõpetama. Meie eesmärk on uue auto väljanägemist esitleda tulevatel kuudel aset leidval avalikul üritusel,” ütles ta.

Uue mudeli täpsemad andmed jäävad varjatuks, kuid jõuallikaks on uus Cosworthi V8, mis suudab arendada 450-500 hobujõudu. Järgmisel aastal turule naasev TVR on sportauto, mille ehitusel on kasutatud Gordon Murray’ iStream Carbon süsinikutöötlemisprotsessi. See tähendab terastoru külge kinnitatud süsinikkiust kerepaneele, mis loovad väga tugeva ja kerge struktuuri.

tvr-never-say-never

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]TVRi usalduskrediit on ilmselt ikka väga suur, et truu klientuur on nõus sellisel tasemel põrsast kotis ostma. Autost on ju teada põhimõtteliselt ainult, et tegu on sportautoga, TVRiga, süsinikuga ja Cosworthiga. Kuigi meil on kindlasti hea meel, et jätkub inimesi, kellel sellisteks ostudeks jätkub nii võimalusi kui tahtmist. Tänu sedasorti inimestele jätkub maailmas põnevaid, eripäraseid autosid, mille ainus eesmärk ei ole olla tarbeese, ja loodame, et see on nii ka edaspidi.

 Allikas: Wales Online

Brittide legendaarne sportauto TVR tuleb tagasi!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.