Brembo pakub värviliste LED-idega pidurisadulaid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kui neoonpõhjavalgus auto all tundub liiga 2000, aga samas ei suuda värvilise valguseta olla, on Brembol lahendus pakkuda.

Pidurisadulad on midagi, mis võivad auto suutlikkuse kohta nii mõndagi öelda. Tihti võõbatakse sadulad eredaks ning saadaval on isegi butafooriasadulaid ehk plastikust kestasid, mis oma olemasolevate ümber panna – lihtsalt esteetilisel eesmärgil. Loomulikult vaadatakse sellisele tegevusele autoringkondades viltu. Mis saatus ootab aga Brembo uut šedöövrit?

Brembo G Sessanta pidurisadulad on varustatud värviliste LED-idega, mille värvi saab nutiseadmest muuta. Alloleva video vahendusel näidatakse toodet mootorrattal, kuid Brembo on kinnitanud, et seda hakatakse pakkuma ka autodele.

 

Brembo sõnutsi on uuel tootel kaks peamist eelist – esiteks esteetika, teiseks aga võimalik praktiline kasutus näiteks selleks, et näidata piduriklotside vahetamise vajalikkust või toimida lisapiduritulena. Mõlemad väited tekitavad muidugi küsimusi.

Esiteks, mille alusel sadulad klotside seisu hindavad? Kõlab nagu lisatud andurid, mis omakorda komplitseerib ja teeb seeläbi rikkealtimaks süsteemi, mis ei peaks tegema muud kui pindade kontaktil tekkiva hõõrdejõu toel… pidurdama!

Kindlasti on olemas paremaid lahendusi – näiteks Brembo Greentive piduriketastele ilmub piisaval pinna kulumisel Brembo logo, mis annab aimu vajadusest kettaid vahetada. Piduriklotsidega on asi loomulikult keerulisem, kuid küll Brembo midagi välja mõtleks.

Ja lisapidurituli – pole palju situatsioone, kus on kasu teadmisest, et mõni küljega sinu poole asetsev masin pidurdab. Vastasel juhul nõutaks külje peal asetsevate piduritulede külge kruvimist juba tehasest välja veeredes.

Esteetikafaktorile ei saa aga vastu vaielda – ainuüksi selle pinnalt oleks huvilisi kindlasti.

Meedia: Brembo

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.