Audi lipulaev saab Euroopas XXL versiooni A8 L extended

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Audi seab kliendid esikohale ka siis, kui nende nõudmised on kõike muud kui tavapärased. Ehtne näide sellest on uus, pikendatud Audi A8, mis ehitati Euroopa klientide soovil ekstra pikaks. Kuueukseline, 6,36 meetrit pikk ja 4,22-meetrise teljevahega A8 L extended võimaldab kuuel reisijal nautida tippklassi mugavust. Huvitaval kombel on Audil sellise erilise toote järele ka juba täiendav nõudlus.
Eriti pika luksussedaani arendusele kulutasid insenerid peaaegu aasta. Tulemuseks on eksklusiivne üksikeksemplar, mis vastab kõigiti seeriatootmise mudeli kõrgetele standarditele, aga näeb välja nagu rätsepaülikond. Inseneride suurimaks väljakutseks sai eriti pika kere turvalisus ja jäikus ning auto siluett, mida tuli kujundada selliselt, et see näeks välja nagu Audi.
[huge_it_gallery id=”119″]
Audi A8 L extendedi juures on kasutatud Audi Space Frame’i peaaegu üleni alumiiniumist disaini, tänu millele on auto kere väga kerge. Diskreetset värvi esinduslik ja eriti suur sedaan on tervelt 1,09 meetrit pikema teljevahega kui tavaline Audi A8.
Harmoonilise katusejoone säilitamiseks on terve A-piilarist tahapoole jääv kere ümber tehtud. Katusesse on ruumikuse mulje rõhutamiseks integreeritud 2,4-meetrine klaaspaneel. Päikese ja liigse palavuse eest kaitsevad iga istmerida spetsiaalsed kardinad.
Kõik reisijad istuvad Audi A8 L extended’is näoga sõidusuunas. Istmed on kaetud beeži Valcona nahaga. Teise ja kolmanda rea istmed on elektriliselt reguleeritavad. Kolmandal real on keskkonsool, Rear Seat Entertainment meelelahutusekraan ja jahutuskast.
Ainulaadse A8 jõuallikaks on 3-liitrine, 228-kilovatine TFSI mootor, mis pakub kuni 440 Nm väänet. See viib auto nullist sajani 7,1 sekundiga ja kuni elektrooniliselt piiratud tippkiiiruseni 250 km/h. Kaheksakäiguline automaatkast toimetab veojõu pideva nelikveoga kõikide ratasteni.19-tollised veljed peidavad Audi S8 pidureid, mis peavad tühjalt 2 418 kilo kaaluva auto seisma saama.
Audi A8 L extended
ACCLERISTA KOMM Sa magus Mooses! Mida kõike ei mõelda välja selleks, et klient võiks rahulolevalt õhata ja öelda: nad pingutasid minu nimel… Säärase monstrumiga linnatänavatel ringinuselemine on üks äraütlemata keeruline töö ja kuulub virtuooside valdkonda. Samas, limusiin on limusiin ja me kõik unistame aeg -ajalt… limusiinist?
Igatahes, hea teada, et keegi saab endale nüüd tellida; ja me ei oska (ega taha) isegi ennustada, mis see maksma võiks minna. Küll aga saab edaspidi küsida: “Mitu meetrit Audi fänn sina ka oled? Mina olen kuus ja pool…” Kuus inimest, muuseas, mahutab ka. Q7 võtab pardale seitse. Vot, ei teagi nüüd…
Uudis ja meedia: tootja pressiruum
Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.