KAMPAANIAPAKKUMINE! PARIM HETK OSTA SUBARU OUTBACK!

0
Subaru – see on boksermootorid, sümmeetriline nelikvedu ning oma sõidukiga kõige rohkem rahul olevad autoomanikud. End Eesti kliimas igati tõestanud Subaru puhul hinnatakse esmalt just nelikveo, töökindluse ja nauditavate sõiduomaduste kombinatsiooni.

Pane proovisõit kirja siin!
Leia omale lähim esindus siit

Nüüd on Subaru müüjatel veelgi enam häid sõnumeid, sest just praegu saab tippvarustuses Outbacki soetada enneolematult soodsalt. Kõikidel laoautodel on peal rikkalik Ridge või Summit talvevarustuspakett ning sõltuvalt mudelist ulatub hinnavõit kuni 4800 euroni!

Ridge pakett sisaldab hinnas automaatkasti, sümmeetrilist nelikvedu, EyeSight juhiabisüsteemi koos automaatpidurduse ja kohanduva kiirushoidikuga.

Paketis on lisaks nahkistmeid, istmemäludega elektrilist juhiistet, Smart Key nupust käivitust, leed-esitulesid, vihmaandureid, 7” puuteekraaniga audiosüsteemi, parkimiskaamerat, 17” kergmetallvelgi, talverehve, metallikvärvi ja 3 aastat tasuta hooldust. Tavahinnas 3200 eurot maksev pakett on hetkel saadaval ilma lisatasuta.

Summit pakett lisab Ridge paketis nimetatule puuteekraaniga navigatsioonisüsteemi, Harman/Kardon premium helisüsteemi, elektriliselt reguleeritava kõrvalistme, elektrilise ajamiga tagaluugi, elektriliselt reguleeritava katuseluugi, 18” kergmetallveljed, tagumised toonitud klaasid, ”Piano black” salongi iluliistud ja roostevabad lävepakukatted.

Summit paketti valides säästad nüüd 4800 eurot, sest tavahinnas 7700 eurot maksva varustuspaketi saab nüüd vaid 2900 euro eest.

Autod on kõik laos olemas ning põhimõtteliselt pole vaja teha muud, kui kiirustada lähimasse Subaru esindusse.

Pane proovisõit kirja siin!
Leia omale lähim esindus siit

ACCELERISTA KOMM Mäletate, kuidas Ylle oma Subaru-loos Outbacki iseloomustas? “Kõige ilusam Subaru! On jah! Oli siis, kui ma sõitsin üle-eelmise põlvkonnaga ja oli juba enne seda; ning nüüd on jälle. Värskeima Outbacki kujustus on hästi õnnestunud, auto on kaasaegne ja suurepäraste sõiduomadustega!

Mul jääb vaid suu lahti ja silmad ümmargused peas roolis rippuda – see, mismoodi Outback offroadi rajal tõuse ja mõõnasid võtab, millise kergusega läheb läbi igast soost, on imetlusväärne.

Lihtsalt imetlusväärne! Sealjuures on tegu rikkalikult mugavust ja infolusti pakkuva sõidukiga, mis oma paremad päevad veedab linnadžunglis lapsi ja tegevdirektorit vedades. Aga no säärane maastikusuutlikkus… anna õhku!”

Tegu on reklaamiga, mis võib muuta kellegi elu. Võtke seda kampaaniapakkumist tõsiselt!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.