GALERII: Tunnike tasuta CNG-tankimise võimalust pani tanklad kihama

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Esmaspäeva hommikul korraldas Alexela viies tanklas üle Eesti happy hour’i, mil autojuhid said tasuta tankida CNG-d ehk surugaasi. Fotograaf Andres Teiss käis kaameraga Sikupilli ja Laagri tanklates.

This slideshow requires JavaScript.

16. septembril oli surugaasiautodega sõitjatel kella kümnest üheteistkümneni võimalik gaasi tasuta tankida. Sel puhul olid tanklates väljas Alexela inimesed, kes juhtidega samal ajal kui gaasi paaki pakiti, rõõmsalt vestlesid.

Fotograaf kohtas Tallinnas, Sikupilli ja Laagri tanklatest rohkelt taksojuhte, kes head võimalust niisama mööda ei lasknud vaid paagi täis võtsid.

Õnneks ei jäänud taksokliendid pika ninaga, sest happy hour sattus ajale, mil esimene laine tööleruttajaid on oma sõidu juba ära teinud.

Taksojuhid andsid jooksvalt foorumites tagasisidet, kus on saba ja kus saab tasuta kraami järjekorrata. Laagri tanklas sai pea kogu kampaaniatunni rahulikult ja suurema trügimiseta tankida, Sikupillis tekkis vahepeal saba.

Alexela tõmbas tasuta CNG jagamise kampaaniaga tähelepanu loodussõbralikumatele autokütustele ja küllap aitas kaasa ka gaasiautode populariseerimisele.

Nagu teada, on juba mitmendat kuud järjest suurem osa Škoda Octaviatest CNG-hübriidid, neid küsitakse ka Seati ja Volkswageni tallidest.

Vaata siit, milliseid surugaasiautosid Eestis saada on

Tavatarbija jaoks pole niivõrd oluline otsene keskkonnasääst, mis sellise auto kasutamisega kaasneb vaid hind: CNG-ga on mitu korda odavam sõita kui näiteks bensiiniga.

This slideshow requires JavaScript.

Fotod: Andres Teiss. Allikas: Alexela

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.