Prantsuse lõvikutsikate kasvataja Peugeot üllatab jälle: 19. märtsil algab samaaegselt Eestis Lätis ja Leedus superpakkumiste kampaania, kus väga lühikese ajaga müüakse väga hea hinnaga autosid, mis on komplekteeritud Baltimaade klientide huve ja vajadusi silmas pidades.

Peugeot’ kampaania kulmineerub 23.-24. märtsil, mil vaid 48 tunni jooksul on võimalik laoautosid osta eriti hullu hinnaga. Kiirematel võib minna õnneks, osta auto letihinnast ligi üheksa tuhat eurot odavamalt.

Alates 23 märtsist on võimalik laos olevate autodega tutvuda kodulehel, kuhu järjest lisandub superhäid pakkumisi. Enne seda võiks vaadata lähimasse esindusse ja uurida soovitud mudelite kohta lisainfot.

Kõik “lõvikutsikad” on uhkelt varustatud ning tulevad koos viieaastase garantiiga. Maaletooja soovitab oma ja õige aegsasti välja valida, sest hullult hea hinnaga autode kogus on piiratud ja võidab see, kes kiiremini otsustab.

JÄLGI KAMPAANIA ARENGUID SIIT

19. märtsi hommikul käima läinud kampaania on valikusse toonud esimesed maiuspalad. Näiteks jääb silma Peugeot  populaarne keskklassi linnamaastur 5008, millel on 7 kohta (kaks kokkulapitavat istet tagareas), 130-hobujõuline mootor ja 6-käiguline automaatkast ning mis on varustatud kõigi kellade ja viledega mida hing ühelt mugavalt maasturilt tahta oskab.

Peugeot 5008 linnamaasturit on liikluses päris palju näha ning see paistab muude sõidukite seast alati ka silma. Miks? Seda võiks uuesti üle lugeda Kaspari proovisõiduloost. Pange prantsuse keele kursusele aeg kinni!

Ühesõnaga kõik, kes plaanivad uue auto ostu, võtavad nüüd lahti Peugeot 48-tunni kampaanialehe ja jälgivad aina uute kirsside ja maasikate lisandumist nimekirja. Edasi polegi muud kui ära otsustada, millist autot täpselt vaja on, kas väikest või suurt, sportlikku või maasturilaadset, ja seada sammud lähimasse esindusse. Head valimist!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.