Peugeot’võib olla stiilne. Ja Peugeot’ võib olla seikluslik. Prantsuse kuulsaim autotootja tuli välja interaktiivse reisikogumikuga, mida igaüks soovi korral järele teha võib – soovitavalt eeldusel, et istumise all on uusima generatsiooni Peugeot’ linnamaastur.

Peugeot 2008, 3008, 5008 – need numbrid on päris kindlasti autosõpradel kuskile mälusoppi talletatud. Sest nii tugevalt eristuvaid sõidukeid kõige kiiremini arenevas maasturilaadsete sektsioonis palju ei ole.

Jah, me räägime siinkohal ulmelisest “juhi ümber” ehitatud kokpitist, kus virtuaalsus kohtub moodsa eluviisiga. Aga mitte ainult. Me räägime kolmiku sõiduvõimekusest pea igas ettetulevas olukorras. Me räägime lahedast välimusest. Me räägime heast hinna-kvaliteedi suhtest.

Nüüd siis räägime ka seikluslikkusest – aga kes on hetkekski kahelnud, et seda ei võiks olla? Sest milleks kõrge isteasend ja kõrge kliirens, kui asfaldilt maha keerata ei saa? Seega. On aeg. Üle vaadata Peugeot interaktiivne reisiideede kogumik, valida kolmest see õige, ja minna!

… kolm maasturit tuleks ka üle vaadata, sest just praegu on Eestis käimas suur sooduskampaania, kus kõik kolm – 2008, 3008, 5008 Active Plus paketiga mudelit on müügil erihindadega. Hinnad algavad 14 500 eurost. Jah, ei pea prille panema, ongi selline number. 14 500.

NORRA: GRUNNFØR KOOS PEUGEOT 2008 KOMPAKTMAASTURIGA

Norra on enam-vähem alati kindla peale minek, seepärast valisime õrritajaks just selle näite. Eestlase jaoks küllalt lähedal, ja samas nii erinev (loe:ahvatlev) reisisihtkoht. Nõnda palju puutumatut loodust kui Norras, leiabki veel vaid…Eestis.

Peugeot on välja pakkunud romantilise teekonna Norra fjordide vahel Grunnforis. Trollide maa avastamine on kokkuvõttes võimalik ka “metsikult” – paki kaasa telk, jalgrattad, otsi odavamaid majutusvariante või tee autosse pesa – elamus on ju see, mis lõpuks päriselt loeb.

ŠOTIMAA JA BULGAARIA – JAH JA JAH!

Ei tahaks kõike, mida lõvikutsikate reisikogumikust leiab, ette ära rääkida. Prantslaste meelest oleks 3008ga paslik minna seiklema Bulgaariasse ning 5008ga avastada Šotimaad. Meie meelest võib teha mõlemat nii ja naa või hoopis kolmandat moodi, näiteks 2008ga.

Ikka seesama – tähtis on elamus! Ja see, et üks autotootja on võtnud kätte ja teinud ära hulga eeltööd, ja ägedad reisisihid läbi rännanud, üles filminud ning seda nüüd seiklejatega jagab, on lihtsalt vinge mõte. Rohkem teistsugust lähenemist!

VAATA SIIT PEUGEOT’ REISIRAAMATUT LÄHEMALT

LOE UUESTI PROOVISÕIDULUGUSID

Kes pole Peugeot’ linnamaasturiperet kunagi oma silmaga lähemalt näinud, saab siinsamas teha kodutöö, lugedes Accelerista proovisõidulugusid. Indrek, Ylle, Kaspar – laseme neil rääkida!

Ja kui proovisõidulood läbi loetud ning pildid vaadatud, tasub seada sammud lähimasse esindusse – liialdamata saate ekstraordinaarselt meeldiva teeninduskogemuse ja tõenäoliselt kurvikamat proovisõitu ka.

PEUGEOT 2008: INDREK KÄIS TIIRUTAMAS

Peugeot 2008 – soliidse disainiga ja soodsa hinnaga väikemaastur

PEUGEOT 3008: YLLE KÄIS SÕITMAS

Uus Peugeot 3008: Kohtadesse seiklema, ilma turundusplärata ja päriselt!

PEUGEOT 5008: KASPAR TEGI MEELE RÕÕMSAKS

Peugeot 5008: c’est une voiture que je recommande! Ja põristage korralikult “r”-i

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.