Esmaspäev, 4. detsember 2023
Pole suur uudis, et Ukraina kohal pudeneb taevast Vene hävitajaid tihemini kui Vene propagandamasin järjekordse vale väljutada jõuab. Nüüd on avalikustatud enneolematu video hävitajast katapulteeruva piloodi vaatenurgast.

Tulevikus saab ajalooõpetajatel tõenäoliselt palju lihtsam ja tunnis osalejatel palju põnevam olema, sest iga sündmust salvestatakse, mõnikord lausa mitme nurga alt. Järgnev video pärineb Youtube’i kanalilt FighterBomber, mis kuulub Vene hävituslendurile.

Video teeb eriliseks see, et kuigi alla tulistamisi ja katapulteerumisi on videosse püütud küll ja veel, on tegu ühega esimestest sellistest salvestistest, kus on näha just piloodi vaatenurka ja seda, kui kiiresti asjad hapuks lähevad.

Video enda ning originaalkanali kaudu kohe taustalugu ei leia, kuid agarad geolokeerijad on tuvastanud, et tegu on Ukraina kohal mõned kuud tagasi alla kukkunud SU-25SM3-ga, mis madallennul kõrgepingeliini tõttu oma vertikaalse stabilisaatori kaotas.

Meedia: FighterBomber, Ruben Hofs

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.