Teisipäev, 5. detsember 2023
Ralli ametlik autopartner Toyota ja Rally Estonia korraldavad kõigi väikeste rallisõprade rõõmuks joonistusvõistluse, mille käigus saavad lapsed näidata oma nägemust tuleviku autosõidust.

Toyota ja Rally Estonia joonistusvõistlus toimub vahemikus 15.06.–30.06.2023 ja sellest on oodatud osa võtma kõik 4–12-aastased Eestis elavad lapsed.

Osalemiseks tuleb joonistada pilt teemal „Tuleviku autosõit – hoides loodust!“ vähemalt A4 suuruses paberile, teha sellest kvaliteetne foto ja saata see e-posti aadressil toyota@taevas.ee.

Kõik võistlustööd lisatakse Toyota Eesti Facebooki albumisse koos autori eesnime ja vanusega. Kõigil kasutajatel on seejärel võimalik oma lemmiktöödele meeldimisi märkides hääl anda.

Suurel joonistusvõistlusel on suured auhinnad. Parima joonistuse autor saab auhinnaks WRC Rally Estonia rallipasside perepaketi, kus on piletid võitjale, kahele täiskasvanule ja ka sama pere ülejäänud lastele.

Peaauhinnaga käib kaasas ka Toyota GR Yaris Rally1 mudelauto võidutöö autorile, Rally Estonia fännisärgid ja TOYOTA GAZOO Racing WRT nokkmütsid kogu perele. Lisaks veel eksklusiivne võimalus külastada TOYOTA GAZOO Racingu hooldusala.

10 finaali jõudnud autorit, kelle joonistused koguvad enim publikuhääli, saavad Kalle Rovanperä autogrammiga nokkmütsi ja TGR WRT logoga veepudeli.

Joonistusvõistluse lõppvooru töid hindab mainekas žürii, kuhu kuuluvad Rally Estonia peakorraldaja Urmo Aava, rallisõitja Kalle Rovanperä, illustraator Anni Mäger, Toyota Baltic AS-i turundusjuht Elli Tiivel ja Rally Estonia nullauto juht Andrus Laur.

Joonistusvõistluse võitja kuulutatakse välja 3. juulil Toyota Eesti Facebooki lehel.
Joonistusvõistluse detailsed tingimused leiad Toyota Eesti Facebooki lehelt aadressil: bit.ly/toyotajoonistus

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.