Toyota tunnustab oma parimaid Euroopa esindusi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Toyota jagas 44 auhinda Euroopa parimat klienditeenindust pakkunud esindustele. Eestis sai tunnustuse osaliseks Elke Mustakivi. Igal aastal konkureerib auhinnale üle 2500 Toyota esinduse Euroopas ja võidavad need, kes on kõige paremini kehastanud Toyota „klient ennekõike“ mentaliteeti.

„Ichiban“ tähendab Jaapani keeles number ühte, olles seega sobiv nimi prestiižsele auhinnale, mida Toyota Motor Europe (TME) annab parimat klienditeenindust pakkuvatele esindustele.

„Need 44 Toyota esindust on sellel aastal parimad ning nende fantastilised pingutused selle saavutamiseks saavad Ichibaniga tunnustatud. Praegusel keerulisel ajal on nad järjepidevalt suutnud oma klientidele tagada suurepärase teeninduse ning meeldejääva kogemuse.

Pandeemia kontekstis on nad üles näidanud oma pühendumust ühiskonnale, aidates eesliinikangelasi. Need esindused kohanesid kiirelt ja viisid sisse uuendused oma töösse ja klientidega suhtlemisse, säilitades lahke ja abivalmi teeninduse nii füüsilises kui digitaalses keskkonnas,“ sõnas Didier Gambart, TME müügi-, turundus- ja kliendikogemuse osakonna asepresident.

Ichibani auhinnatseremoonia viiakse sel aastal läbi virtuaalselt – 10. juunil ühenduvad kõik 44 esindust interneti teel TME peakontoriga Brüsselis. TME president ja tegevjuht Matt Harrison tunnustab üritust kui üht olulisemat Toyota kalendris ning hindab kõrgelt esinduste pingutusi:

„Toyota esindused on meie võtmepartnerid ja brändisaadikud ning me jätkame ühiseid jõupingutusi, et meie ees seisvatest väljakutsetest saaksid võimalused. Klientidele meeldejääva kogemuse pakkumine on meie Beyond Zero missiooni oluline tugisammas ning selleks, et jätkata eduka ettevõttena, peame üheskoos oma esindustega tegelema klientidele kestvate väärtuste loomisega.“

Kõik Ichibani võitjad on oma auhinna koos tänukirjaga Matt Harrisonilt juba kätte saanud.

Foto: Toyota

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.