Kui sa ei tea, mida juulikuus vaba ajaga peale hakata, siis üks võimalus on anda end oma autoga üles Christopher Nolani mängufilmi “Tenet” autot juhtivaks statistiks. Tööd jagub kuni 16 päevaks ning selle eest makstakse päris korralikult.

Kandideerida saab siin, saates oma andmed filmitiimile

Christopher Nolani režissööri käe all valmiv Hollywoodi mängufilm on pälvinud viimastel nädalatel erakordset tähelepanu. Sajad statistid on võtteplatsil oma osa suurfilmi sündi juba andnud. On aeg uute abijõududega filmitiimile appi lennata.

Nüüd otsitakse vapraid ja vastupidavaid autojuhte, kes võtteplatsil oma autoga sõidaksid. Auto ei tohi olla erksat värvi, see nõue peaks eestlastele ju sobima: enamus meie autopargist on ühtlaselt k.pruun või hiirhall. Ka ei ole mõtet oma vana rondiga kandideerima minna, auto peab olema korralik ja puhas.

Filmivõtted kestavad Tallinnas 13-16 päeva, ajavahemikus 8-26. juuli. Välja valitud ekstrad peavad osalema kõigil võttepäevadel kellaajaliselt kogu päeva ulatuses. Võttepäev võib olla pikem kui 12 tundi ning selle algus võib olla varahommikul ja lõpp öötundidel.

Kostub nagu vahva töö, seda enam, et see on tasustatud. Kinni makstakse kütus, sõitja saab korralikult süüa ja päeva lõpus 69 eurot peo peale. Kõik kokku nagu korralik Bolti taksojuhi kasum ühe päeva pealt. Näiteks!

Lisaks peaks hea tava kohaselt kõikide statistide nimed ka filmi lõputiitrites ära mainitama. Või kui neid tõesti tuhandeid on, siis tänatakse kollektiivselt hea töö eest. Olgu kuis on, alanejatele sugulastele ja sõpradele on igal juhul lahe rääkida, et näe, sain osa Hollywoodi filmis…

Kandideerida saab siin, saates oma andmed filmitiimile

Ankeet on ingliskeelne, kõikidelt osalejatelt eeldataksegi väga head inglise keele oskust. Ühendust võetakse ainult nende juhtidega, kes platsile pääsevad. Väljavalitud saavad teate hiljemalt 2. juulil.

Kaanepilt: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.