blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Eesti moodi äpiliseks: nüüdsest saab ka Helsingis Taxify tellida

Oktoobrist muutus elu Helsingis Eesti moodi äpiliseks: Taxify platvormtaksoteenus taasalustas teenuse pakkumist. Möödunud suvel muutus Soomes transpordiseadus, mis avas turu ka nn äpitaksodele, seekord loodetavasti alatiseks. Taxify hinnad Helsingis on siiski kallimad kui Eestis.

25. oktoobrist alustas eestimaine transpordiplatvorm Taxify pooleteiseaastase tegevupausi järel taas Helsingis teenuse pakkumist. Ettevõte tegutseb nüüdseks rohkem kui 25 riigis.

Taxify ühe asutaja ja tegevjuhi Markus Villigu sõnul on sel suvel Soomes vastu võetud transpordiseaduse muudatus avanud turu uutele transpordivõimalustele ja on oluline samm transpordi tuleviku suunas.

“Maailm liigub üha rohkem selles suunas, et inimesed loobuvad isiklikest autodest ja kasutavad rohkem tellitavat transporti,” ütles Villig.

“Taxify eesmärk on pakkuda kiiret ja usaldusväärset linnatransporti ja Taxify Soome turule tulek avaldab kahtlemata positiivset mõju Helsingi linnaliiklusele,” ütles Taxify Soome tegevjuht Ville Riola.

“Lisaks pakub Taxify inimestele võimalust paindlikult lisatulu teenida, kahtlemata on Soomes palju inimesi, kes seda võimalust hindavad, olgu see siis püsitööna või oma põhitöö kõrvalt aeg-ajalt lisatulu teenides.”

Taxify sõidualustustasu hakkab Helsingis olema 3 eurot, kilomeetri hind 1,10 eurot ja minuti hind 30 senti. Sõidu miinimumtasu on 6 eurot.

2013. aastal asutatud Taxify on üks kiiremini kasvavaid transpordiplatvorme, millel on üle 15 miljoni reisija ja poole miljoni juhi rohkem kui 25 riigis.

Allikas: Taxify. Kaanepilt: Ylle Tampere

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com