Soome suurim luksus- ja superautode müüja ning Ferrari kaubamärgi esindaja Luxury Collection avab augustis Tallinnas Ferrari esindussalongi.

Luxury Collectioni esindaja Esa Schroderus uue salongi täpset asukohta ei ütle: see tuleb Tallinna südalinna, ja sadama piirkonda.

Kas see on Porto Franco või hoopis Noblessner, selgub ilmselt lähiajal. Noblessneri linnakus on ju varasemalt korraldatud superautode väljapanekuid ning koht tundub igati sobiv. 

Teada on aga, et uuest salongist saab lisaks Ferraridele soetada ka teisi superautosid, soomlastel on nendega pikaajalised kogemused. Lisaks autode müügile korraldatakse rajapäevi, klubiüritusi ja väljasõite. Seda, kas siin hakatakse tegelema ka autode hooldamise ja remondiga – firma on tuntud oma heade meistrite poolest, veel ei tea. Aga lootma peab!

Luxury Collection autokeskuse juhi Esa Schroderusi sõnul on Eesti superautode turg viimastel aastatel tublisti kasvanud ning siin on piisavalt kliente, kes hindavad kõrgeimat võimalikku kvaliteeti.

“Meil juba on Eesti Ferrari omanike ja huvilistega soojad suhted. Täiesti paras aeg on tuua oma teenused nüüd ka reaalselt Eestisse, et kohalikud kliendid ei peaks sõitma meie juurde Lempäälässe,” ütles Schroderus.

Soomes on ettevõttel vaatamata koroonale hästi läinud: Schroderuse sõnul on Ferrari end sealsel turul kenasti “sisse söönud”: mullu müüdi üle 50 auto ning tänavune aasta on olnud ootamatult edukas. 

Super-, hüper- ja “niisama” Ferraride edus pole midagi imestada: varakaid kliente, kes otsivad erilist ja “päris” autot jagub ning üha rohkem on neidki, kes mõnes väikeseeria eksemplaris näevad investeeringut.

Loe siit, kui palju on vaja raha, et soetada endale üks (kasutatud) Ferrari

Kuna üldine automaastik on üha üheülbastuvam, vaadataksegi kõrgemale ja kaugemale. Soomlaste äriidee ei ole küll midagi vapustavalt ainulaadset, on aga see, mida vaja: “rätsepaülikond” vastavalt iga soovija vajaduste ja võimaluste piiridele, lisaks võimalus hea autoga hästi sõitma õppida. 

Schroderus lubabki, et Eestis hakatakse lisaks salongis toimuvale korraldama esitlusi ja võistlusi ning kaasatud on ka pikaajaline Ferrari tehasemeeskonna piloot Toni Vilander, kelle käe all hakkavad “elama” superautod. 

On, mida oodata! Soome ettevõtte kodulehele pääseb siit

Kaanepilt: Ferrari

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.