Renault tutvustas uut strateegilist plaani “Renaulution”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Renault Grupp avaldas strateegilise plaani “Renaulution” järgmiseks viieks aastaks ja edaspidiseks. Plaani eesmärgiks on seada rõhk moodsale tehnoloogiale ja puhtale energiale.

„Uue lainega“ toob Renault autotööstusesse kaasaegsust, muutudes tehnoloogia, teeninduse ja puhta energia brändiks. Elektrifitseeritud ja vesinikupõhiste lahendustega säilitab Renault juhtpositsiooni üleminekul puhtale energiale, pakkudes 2025. aastaks kõige rohelisemat energiaallikate valikut Euroopas.

Tehnoloogia osas kasutab Renault “Software République” avatud ökosüsteemi, mis tegeleb tarkvara, andmete, küberturvalisuse ja mikroelektroonikaga – see täiendab Renault tootevalikut ühendatud teenustega. Väärtus luuakse parema tootejaotusega C-segmendi kasuks, tipptehnoloogiate arendamisega ja uue elutsükli ärivõimalustega.

Koos muudatustega tutvustas grupp Renault 5 mudelist inspireeritud elektrilist ideeautot. Renault 5 prototüübi eesmärk on näidata, et Renault viib elektriauto Euroopas massideni, pakkudes kaasaegset lähenemist populaarsele ja põhivajadusi rahuldavale autole. Renault 5 prototüüp on nutikas väike linnauto, mis viib Renault ajatu kultusmudeli tulevikku moodsa 100% elektrilise hooga.

Aastaks 2025 laseb Renault välja 14 põhimudelit. 7 on täiselektrilised, 7 kuuluvad C/D segmenti. Kõigist neist uutest mudelitest on olemas elektri- või hübriidversioon.

Rohkem infot leiab siit.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.