Põnev nädalavahetus Lätis: Peugeot 208 WRX tiim sihib Riia etapil võitu1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Eeloleval nädalavahetusel on kõigil rallihuvilistel võimalik kaasa elada Riias toimuvatele Rallikrossi maailmameistrivõistlustele. Teiste seas noolivad poodiumikohta Peugeot 208 WRX tiimis sõitvad Sebastien Loeb ja Timmy Hansen.

Rallikrossi elamuslikud etapid jätkuvad 16. – 17. septembril vaid 4 autosõidutunni kaugusel Tallinnast, Läti pealinnas Riias. Kõrged eesmärgid on seegi kord omale seadnud Sebastien Loeb ja Timmy Hansen, kes eelmisel aastal saavutasid sarnastel võistlustel vastavalt esimese ja kolmanda koha. Peugeot 208 WRX roolis minnakse püüdma võitu.

Ettevalmistused etapiks algasid juba juuli alguses, kui Peugeot Hansen meeskond käis rajal Peugeot 208 WRX sõidukit testimas ja seadistamas. Kuna Sebastien Loeb osales samal ajal Siiditee rallil (Silk Way Rally) siis tehti ettevalmistused vaid Timmy Hanseni abiga.

Sõitjad lähevad rallile kõrgete ootustega. „Oma esimese rallikrossi etapivõidu saavutasin eelmisel aastal Riias. Tunnen end sel aastal kindlalt. Usun et auto on konkurentsivõimeline ning ringraja tingimused meid soosivad“, kommenteeris Loeb eelolevat nädalavahetust.

Timmy Hansen arvab samuti, et sellest tuleb hea võistlus: „Ringrada asub kesklinna lähedal pargis ja mulle meeldib sealne rütm, rajal on paras kombinatsioon kiireid kurve ja tehnilist sõitu. Ootan põnevusega Riias võistlemist“. Eelmisel aastal saavutas Timmy Riia etapil kolmanda koha.

FIA World RX maailmameistrivõistluste 10. etapp toimub Riias, legendaarsel Bikernieki ringrajal, 16.-17. septembril. Rallikrossi umbes kilomeetrine rada on 60% ulatuses asfaltkatte all, ülejäänu on kruusatee.Esimest korda oli Riia etapp MM võistluskalendris eelmisel aastal ning valiti hooaja kõige paremini korraldatud ralliks.

Allikas ja meedia: Peugeot

Jaga

AVALDA ARVAMUST!