blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Järgmised kaks WRC hooaega sõidab Ott Tänak Hyundai Motorsport’i ridades

31. oktoobril andis Ott Tänak teada, et on sõlminud koostöölepingu Hyundai Motorsport’iga ning kaks järgmist WRC hooaega sõidetakse koos kaardilugeja Martin Järveojaga Hyundai egiidi all.

Ott Tänak ja Martin Järveoja on sõlminud kaheks aastaks koostöölepingu Hyundai Motorsport’iga ning alates 2020. aastast sõidetakse kaks täispikka WRC hooaega Hyundai Motorspordi ridades.

Ott Tänak ja Martin Järveoja võistlevad 2020. hooajal kõigil neljateistkümbek etapil Hyundai i20 Coupe WRC ralliautol ning esimene start antakse Monte-Carlo rallil, mis toimub 23. – 26. jaanuar 2020.

Ott Tänak ise kommenteeris uude meeskonda minemist nii:

“Mul on väga hea meel, et oleme leidnud Hyundai Motorspordiga ühise keele ning sõlminud koostöö järgnevaks kaheks aastaks WRC sarjas.

Tiimipealikul, Andrea Adamol, on olemas väga selge, ambitsioonikas ja sihikindel visioon, mis sobitub kindlasti ka minu enda tulevikuplaanidega.

Praegu on WRC sarjas väga huvitavad ajad nii sõitjatele kui ka pealtvaatajatele ja mul on suur au, et saame oma teekonda jätkata just selles tiimis.

Hyundaid on olnud minu jaoks viimastel aastatel üheks tugevaimaks konkurendiks ja oleme nendega mitmel korral pidanud maha põnevaid lahinguid rallivõitude nimel ning seetõttu on mul Hyundai Motorspordi seniste saavutuste vastu suur lugupidamine.

See meeskond ja auto on olnud alati konkurentsivõimelised ning kindlasti on huvitav näha nende tegemisi ka seestpoolt.

Sõitjate koosseis on tulevasel hooajal väga tugev ja ma ootan juba suure põnevusega, mida me selle paari järgneva aasta jooksul üheskoos saavutada suudame.”

Allikas: Ott Tänaku pressitiim

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com