Laulu-ja tantsupeolised saavad rongis odavamalt sõita, aga enne tuleb võimelda

Pinterest LinkedIn Tumblr +
30. juunist 7. juulini on võimalik laulu-ja tantsupeol osalejatel sõita Elroni rongis kuni 30% soodsamalt juhul kui reisitakse grupiga. Aga selleks, et soodustust saada, tuleb vähemalt 2 tööpäeva enne esitada täppisandmetega sooviavaldus, mis Elronis läbi vaadatakse.

Elron soovib omal moel panustada laulu- ja tantsupeo osaliste peopaika jõudmisele ja pakub neile võimaluse ettemaksuarve alusel Tallinnasse ja tagasi sõiduks rongipiletid osta kuni 30% odavamalt. Sooduspileteid on võimalik osta kõigil neil, kes reisivad 10-liikmelise või suurema grupina.

Selleks, et saada soodsamat hinda tuleb grupijuhil või vastutaval isikul hiljemalt 2 tööpäeva enne soovitud reisi saata Elroni e-postile info@elron.ee sooviavaldus, kus on täpselt märgitud sõidu kuupäev, marsruut, väljumise aeg, reisijate arv ja arve saaja nimi. 

Iga konkreetne sooduspiletisoov vaadatakse eraldi läbi ning kuna rongide täituvus oleneb väga palju liinist, nädalapäevast ja kellaajast, siis sõltub lõplik soodustuse määr konkreetselt grupi soovist, millise rongiga mis kellajal kust kuhu reisida soovitakse.

Elroni kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg soovitab gruppidel võimalusel eelistada väiksema täituvusega väljumisi – nendeks on eelkõige tipptundide välised väljumised ehk päevased reisid.

„Hommikused ja tööpäeva lõpu väljumised ning eriti reedel ja pühapäeval, on paljudel liinidel juba suure täituvusega,“ nentis Adamberg.

Kaanepilt: Ylle Tampere. Vaata Elroni sõiduplaane siit

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.