Kõik jõuluvanad saavad 23.-26. detsembrini “porganditega” tasuta sõita

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Eelolevast esmaspäevast reedeni, 23.-26. detsembrini on kõik jõuluvanad teretulnud Elroni “porganditega” tasuta kõikidel liinidel reisima. Ainsaks tingimuseks on, et jõuluvana on ka defineeritav jõuluvanana.

Tasuta sõit jõuluvanadele kehtib neil päevil kõikidel Elroni liinidel, et jõuluvanad jõuaksid kiiresti ja turvaliselt lasteni.

„Jõulupühadel on mõistagi justnimelt jõuluvanadel kõige kiirem tööperiood, mil tuleb üle Eesti ringi sõita. Elron on kõigile jõulumeestele tähtsal ajal abiks, aidates kiirelt ning mugavalt lasteni jõuda,“ ütles Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg.

Tasuta sõiduõigus on jõuluvanadel, kes on pidurüüd laste külastamiseks selga tõmmanud – ikka traditsioonilise punase mütsi ja mantliga ning õigele jõulutaadile kohase pika ja koheva valge habemega.

Ta nentis, et ka möödunud aastal reisisid jõuluvanad rongiga ning üks Lapimaalt (jõuluvana kodukant Soomes) jõuluvana kiitis eriliselt kiiret rongiühendust, tänu millele jõuab ühe õhtu jooksul mitmele poole ning kes ühtlasi tunnustas ka sõbralikke kaasreisijaid, kes rongisõidu mugavaks ja jõululikuks tegid.

Kaanepilt: Sten Ottep

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.