KolmapÀev, 7. juuni 2023
Bolt (endine Taxify) vĂ€rbas oma uue finantsjuhi Spotifyst. Johan Bergqvist, kes töötas varem Spotify finants- ja varade valdkonna asepresidendina, alustas Ă€sja Eesti “ĂŒkssarvikus” tööd.

“Mul on hea meel, et Johan otsustas meiega liituda – tal on selja taga hiilgav karjÀÀr Spotifys, kus ta kaasas ĂŒle kahe miljardi euro vÀÀrtuses investeeringuid ja aitas ettevĂ”ttel kasvada sadadest töötajatest tuhandetesse,” rÀÀgib Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig.

Bolt jÀtkab vÀlgukiirusel kasvamist, kavas on laieneda uutesse linnadesse ja riikidesse nii Euroopas kui Aafrikas.

“Just seetĂ”ttu on vĂ€ga oluline, et meie finantsjuhil on varasem kogemus kapitali kaasamisel,” selgitas Villig.

Bergqvist vastutab Boltis erinevate ettevÔtte kasvuga seotud valdkondade eest, sealhulgas finantside, investeeringute, juriidika ning inimeste ja töökultuuri eest.

“Olen kogu sĂŒdame ja hingega Euroopa tehnoloogiasektorisse panustanud, nii et vĂ”imalus Boltiga ĂŒhineda ja nĂ€ha, kuidas sellest ettevĂ”ttest saab transpordivaldkonna tĂ”eline liider, on minu jaoks ÀÀrmiselt pĂ”nev,” on Bolti uus finantsjuht Johan Bergqvist optimistlik.

Bolt on juba vĂ€ga kiiresti laienenud ja ma panustan hea meelega oma kogemustega ettevĂ”tte senisest veel kiiremasse kasvu,” lisas ta.

Kuue aasta jooksul, mil Bergqvist Spotifys töötas, kasvas ettevĂ”tte töötajate arv mĂ”nelt sajalt ĂŒle nelja tuhande töötajani.

Bergqvist kuulus tiimi, mis viis ettevÔtte New Yorgi börsile. Seal hinnati Spotify vÀÀrtuseks 30 miljardit dollarit, mis teeb Rootsi firmast Euroopa kÔige vÀÀrtuslikuma startupi.

Johan Bergqvist on Ă”ppinud Stockholmi Ülikoolis Ă”igust ja Rootsi KTH tehnoloogiainstituudis finantsjuhtimist.

Boltil on parasjagu kĂ€sil vaidlus Soome ehitusalasele tööjĂ”urendile pĂŒhendunud infoagentuuriga Bolt.Works, mis mobiilsel moel viib omavahel kokku ehitusettevĂ”tjad ja arendajad ning mis ei soovi nime kopeerimist ning vaidlustas Bolti kaubamĂ€rgi.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.