Reede, 3. veebruar 2023
Uus Subaru Levorg nimetati Jaapani aasta autoks 2020–2021. See on Subaru jaoks kolmas kord antud tiitel pälvida.

Uue põlvkonna Subaru Levorg tunnistati võitjaks 437 häälega, teise koha sai Toyota Yaris 320 häälega ja kolmanda koha Honda Fit 300 häälega.

Grand Touringu põhimõtetel loodud uus Levorg on sportlik universaal, milles kasutatakse Subaru uusimaid tehnilisi lahendusi ning mida iseloomustavad märksõnad nagu tipptasemel ohutus, sportlikkus ja praktilisus.

Auhinnakomisjoni sõnul sai Levorg võidu peamiselt tänu Subaru silmapaistvale uuele 1,8-liitrisele turboülelaaduriga boksermootorile ning uuendatud vedrustusele, piduritele ja roolisüsteemile.

Kohtunikud kiitsid ka Subaru edasiarendatud juhiabisüsteemide paketti EyeSight, mis hõlmab Levorgis nelja kaamerat, 360-kraadist tuvastusvälja ja ülitäpset 3D-kaardistamislahendust, mis võimaldavad autojuhtidel tihedas liikluses kasutada autonoomseid juhiabifunktsioone kuni kiiruseni 50 km/h.

Subaru Levorg rool juhiabi

Auhinnale „Jaapani aasta auto 2020–2021“ saavad kandideerida sõidukid, mis on turule toodud 2019. aasta novembrist 2020. aasta oktoobrini. Nagu Euroopaski, kuuluvad žüriisse autoajakirjanikud.

Fotod: Subaru

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.