Finnair tugevdab enda turupositsiooni Saksamaal, lisades 280 000 täiendavat istekohta. Finnairi kasvustrateegia osana lisandub Helsingi Berliini suunale neljas igapäevane lend. Eestlastele tähendab see suuremat valikut kujundada enda lennureise Tallinnast Berliini.

Soome lennuettevõte lisab neljanda igapäevase ühenduse Helsinki-Berliini suunal ja seda juba järgmise aasta 26. märtsist. Samuti tuuakse märgitud lennusuunda teenindama suurem lennuk. Kokku lisab Finnair praegusest kuni 2018. aasta suveperioodini rohkem kui 145 000 täiendavat istekohta kummagi linna vahel.

Finnairi Ida-Euroopa ja Balti regiooni juht Arunas Skuja tõi välja, et Finnairiga reisijad saavad Tallinnast Berliini lennata mitu korda päevas, mis loob omakorda ärikliendile vajaliku paindlikkuse.

„Kliendid saavad igapäevaselt maanduda Berliinis juba enne kella üheksat hommikul ja lahkuda Berliinist pärast kella seitset õhtul, mis annab võimaluse sihtkohas veeta terve tööpäev. Neile, kes soovivad päeva keskel reisida, on rohkem võimalusi ja edasi-tagasi lennupiletite hinnad algavad suisa 173 eurost,“ sõnab Skuja.

Finnairi lainerid lendavad igapäevaselt viite erinevasse sihtkohta Saksamaal, mille hulgas on Berliin, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg ja München. Möödunud kuul teatas Soome lennuettevõte ka Stuttgarti lennusuuna avamisest järgmise aasta aprillikuu lõpus, mis tähendab ühtlasi lennuettevõtte kuuendat sihtkohta Saksamaal.

Finnairi lennud Saksamaale on tugevas nõudluses klientidelt, kes lendavad Aasia, Venemaa, Ameerika Ühendriikide ja Baltikumi suunal. Finnair suurendab 2018. aastaks 24% võrra lendude mahtu Saksamaale. Vastavalt oma kasvustrateegiale lisab Finnair ka Tallinn-Helsinki liinile järgmise aasta suvel 17 sagedust.

Allikas ja meedia: lennufirma. Kaanepilt: Ylle Rajasaar (Berliin)

Jaga

AVALDA ARVAMUST!