Finnair tihendab tuleval aastal lennuühendust Eestiga ja avab kolm uut sihtkohta. Finnairi lendude arv Tallinna ja Helsingi vahel kasvab 2018. aasta suvel kuni 10 lennuni päevas ja kuni 17 uue lennuni nädalas. Lisaks lennutab Finnair Helsingist reisijaid kolme uude sihtkohta, kuhu pileti võib osta juba nüüd.

2018. aastal lisandub Finnairi lennugraafikusse nii uusi sihtkohti Euroopas ja Aasias kui ka täiendavaid lende juba olemasolevatel suundadel. Olulist täiendust saab ka Tallinna ja Helsingi vaheline lennuliin.

Nii Tallinn-Helsingi kui ka Helsingi-Tallinn suunal lisandub kuni kolm täiendavat lendu päevas. „Uuenduste peamine eesmärk on tagada sujuv ühendus erinevate jätkulendudega,“ selgitab muudatusi 2018. a. suvises lennugraafikus Finnairi Ida-Euroopa ja Balti regiooni juht Arunas Skuja.

Tallinna ja Helsingi vahel kerkib lennusagedus 2018. aastal kuni seitsmeteistkümne uue lennuni nädalas ja kuni kümne lennuni päevas. Lisandub nii varahommikusi kui ka pärastlõunase tipptunni reise.

„Igapäevaselt lisandub olemasolevale varahommikusele lennule ühetunnise vahega uus lend, neljal päeval nädalas lisandub üks varalõunane lend ning kuuel päeval nädalas üks lend täiendavalt õhtusesse tipptundi,“ sõnab Skuja.

Kõik Tallinnast väljuvad lisalennud on ajastatud sobima jätkulendudega nii New Yorki, Chicagosse kui Euroopa ja Aasia sihtkohdadesse. Helsingi-Tallinna suunalised uued lennud soosivad vähest ooteaega ja annavad rohkem valikuvõimalusi nii, et pikkadelt lendudelt tulijad saavad kiiremini koju.

Lisaks rõõmustab Finnair 2018. aasta suveperioodil kolme uue lennuga. Põneva sihtkohana Aasias lisandub Nanjing, mis on Finnairi seitsmes sihtpunkt Hiinas. Nanjingi hakatakse 2018. aasta suveperioodil lendama kolmel korral nädalas.

„Sellega tõuseb Finnair suurimaks Euroopa lennuettevõtteks, kes Hiina ja Euroopa vahel ühendusi pakub,“ sõnab Arunas Skuja. Nanjingi lisandumisega lendab Finnair Hiina nädalas 38 korral. Esimene lend Nanjingi on kavandatud tuleva aasta 13. maiks.

Alates 1. juulist saab neljal päeval nädalas lennata Helsingist otse Portugali pealinna Lissaboni ning 23. aprillist avatakse igapäevane lennuühendus ka Helsingi ja Stuttgarti vahel. Viimane saab kuuendaks sihtkohaks Saksamaal suurendades sellega Finnairi jalajälge sealsel turul.

Järgmise aasta suveperioodiks avatakse lisalennud teiste hulgas Tokyosse, Chicagosse, San Franciscosse, Bangkoki, Delhisse, aga ka Malagasse, Santorinile, Rhodosele ja teistesse eestimaalaste meelispaikadesse.

Osta pilet uude sihtkohta juba täna siit lingilt

FINNAIR Finnairiga lendab iga aasta rohkem kui 10 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub Airbus A350 XWB lennuk.

Kõikidel Finnairi pikamaalendudel on tagatud ligipääs parda wifi võrgule. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kaheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Allikas ja meedia: Finnair

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.