Soome lennufirma Finnair suurendab 2018/2019 talvisel tipphooajal lendude arvu nii Jaapani suunal kui ka populaarsematesse Euroopa sihtkohtadesse. Eesti reisijatel tuleb vaid valida sobivaim Tallinn-Helsingi lend, et kõigist Finnairi hüvedest osa saada.

Finnair suurendab uuel hooajal lendude arvu Jaapani pealinna Tokyosse. 28. oktoobrist kuni 5. detsembrini lisandub Tokyo liinile kaks täiendavat väljumist.

Finnair lendab edaspidi üheksa korda nädalas seda liini. Koostöös Japan Airlinesiga saab aga talveperioodil Finnairiga Tokyosse lennata kuni 16 korral nädalas.

Üks täiendav väljumine Jaapani suunal tuleb veel Nagoya liinile, 29. oktoobrist 4. detsembrini on Finnairi graafikus kokku kuus lendu nädalas.

Portugali pealinna Lissaboni saab edaspidi talvel lennata ka esmaspäeviti, hooaja vältel on iganädalaselt plaanis neli Finnairi lendu.

Alicantest Hispaanias saab Finnairi aastaringne sihtkoht, 2018/2019 talvises lennugraafikus kahe iganädalase väljumisega neljapäeviti ja pühapäeviti. Lisaväljumine tuleb ka Malaga suunal, mis suurendab detsembrist jaanuarini iganädalaste lendude arvu seitsmeni.

Kahe lennu lisandumisega esmaspäeviti ja reedeti Šveitsi suunal saab Finnairiga Genfi jaanuarist märtsini 13 korda nädalas.

Lennupiletid uutele väljumistele on Finnairi kodulehel müügis alates märtsi kolmandast nädalast.

FINNAIR NUMBRITES

Finnairiga lendab igal aastal rohkem kui 9 miljonit reisijat enam kui 80 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk.

Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kuuel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.