Keeruline aeg nõuab julgeid otsuseid. Kindlustusettevõte IIZI andis 1. aprilli keskpäeval teada, et vaatamata pingutustele, ei tule neil rahvusvahelisest naljapäeva tähistamisest midagi välja ning see otsustati edasi lükata 1. oktoobrile.

Keerulisel ajal on oluline hoida kokku ja teineteise jaoks olemas olla. IIZI kindlustusspetsialistid on kogu meeskonnaga täisvõimsusel tööd tegemas, leides lahendusi kindlustusküsimustele ning jagades kasulikke soovitusi.

Eriolukorra tulemusena langetati üksmeelne otsus, et ametlik naljategemine lükatakse rahvusvaheliselt naljapäevalt, 1. aprillilt pool aastat hilisemaks, 1. oktoobrile: olukorda arvestades on kõige tõenäolisem taas huumorile pühenduda aasta teises pooles.

Uuringud kinnitavad, et septembris ollakse küll võlutud sügise saabumisest, kuid juba oktoobrist hakkavad tunded taas maha käima ja emotsioonid drastiliselt allamäge liikuma ning vajavad tugevat turgutust.

Üldiselt kasvavad keskmised kriitikanäitajad nii ilma kui ka kindlustuse osas, lisaks on varasemalt märgatud koguni 35% vähem naeratavaid nägusid, samuti annab märku huumori vajalikkusest rusuv pimedus ja jahedam aeg.

IIZI turundusosakond kinnitas 1. aprillil üksmeelselt, et meeskond hoiab küll positiivset suhtumist, kuid naljad tehakse siiski 1. aprilli asemel ebatraditsiooniliselt 1. oktoobril.

Kõik juba tehtud naljad kantakse üle sügisesse, kaasa arvatud populaarseim naljad „Näe, siga lendab!“  ja “Vaata, sul on mingi plekk seljal!”

Tüüpilised kontorinaljad, mida ei saa seoses kodukontorist töötamisega teha – näiteks kontoritooli sissepakkimine või üllatuslelu töölaual – kirjutatakse töötajate poolt üles ning saadetakse ühisesse andmebaasi, et need 1. oktoobril välja võtta ja ära kasutada nagu kord ja kohus. 

Parim, mida saame kõik naljapäeval teha, on järgida #püsikodus üleskutset ning naeratada, sest õues paistab päike ja kevad on siiapoole teel. Äsja saime teada ka, et valitsus pööras tagasi õlitehase rajamise otsuse.

Foto: Norali Emilio/Unsplash Allikas: kindlustusfirma pressiruum

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.