Suveaeg! 31. märtsist muutuvad Elroni rongide sõiduplaanid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kella keeramine talvest suvesse toob kaasa Elroni rongide sõiduplaanide muutused. 31. märtsist alates sõidavad rongid uue graafiku alusel. Tallinn-Paldiski ja Tapa-Narva liinidel jätkuvad remonttööd toovad omakorda sõiduplaanis muudatusi.

Seoses suveajale ülemineku ja algavate raudteeremontidega on alates 31. märtsist kõikide suundade sõiduplaanides muudatusi. Eesti Raudtee jätkab Tallinna-Paldiski ja Tapa-Narva raudteelõikude rekonstrueerimisega.

Selleks, et tagada mugav ja sujuv rongiliiklus, jätkab Eesti Raudtee sel aastal Tallinna-Paldiski ja Tapa-Narva raudteelõikude rekonstrueerimistöödega.

Keila ja Klooga jaam remonditakse kapitaalselt. Seal asendatakse nii liiprid, rööpad kui ka vanad pöörmed. Tapa-Kadrina lõigul jätkuvad eelmisel aastal pooleli jäänud tööd ning sügisel alustatakse töödega Tabivere-Kärkna lõigul.

“Paratamatult toob remondiperiood kaasa rongide sõiduplaanide muudatusi ja osalisi bussidega asendamisi,“ ütles Eesti Raudtee ehitusteenistuse juht Riho Vjatkin.

Märtsi lõpust kehtima hakkavas liiklusgraafikus puudutavad suurimad muudatused Tallinna-Narva liini, kus mõne rongi väljumisaeg nihkub ligikaudu tunni võrra.

„Kuna kellakeeramise tõttu muutub Tallinna-Moskva rongi sõiduplaan, siis ei saa meie rongid enam endistel aegadel sõita. Samas hommikuti jõuab nüüd Tallinnast senisest varem Rakverre, Jõhvi ja Narva, mida sõitjad on meilt ka soovinud,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Elron koostöös Eesti Raudteega püüab teha nii, et muudatused oleksid võimalikult väiksed ning arvestaks võimalikult suures ulatuses reisijate vajadustega. Ehitustöödega kaasnevate ebamugavuste osas lodoetakse reisijatelt mõistvat suhtumist.

Enne reisi külasta kodulehte

Enne kui rongile astuda, tuleks üle vaadata värskem info Elroni kodulehelt. Ka ooteplatvormide infostendidelt, leiab remondiaegsed sõiduplaanid. 2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu. Sõidame tänavu rohkem, eks.

Allikas: Elron. Kaanepilt: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.