Elroni “porgandid” hakkavad oluliselt harvemini sõitma

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Esmaspäevast, 23. märtsist hakkavad Elroni “porgandid” oluliselt harvemini sõitma. Hõrendatud graafik hakkab kehtima kõigil suundadel. Infot uute graafikute kohta kodulehel veel ei ole.
porgandid harvemini sõitma

Vastus päringule “Aruküla-Tallinn, 23. märts”

Alates esmaspäevast, 23. märtsist muudab Elron reisijate arvu languse tõttu ajutiselt rongide sõiduplaane. Mõnevõrra hõrendatud graafik hakkab kehtima nii Lääne-, Ida- kui ka Edelasuunal.

“Kehtiva eriolukorra tõttu liiguvad inimesed vähem, seetõttu muudame ajutiselt ka rongide sõidugraafikut. Muudatusi on kõikidel suundadel, oleme seejuures püüdnud tagada, et liikumisvõimalused säiliksid kogu päeva jooksul. Selleks oleme lisanud nt Tallinna-Viljandi rongidele peatusi, samuti on mõned reisid asendatud bussiga,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Täpsem info sõiduplaani kohta lisandub kodulehele ja peatustesse lähiajal. Tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Reisijatel, kel on tühistatud reisidele piletid ette ostetud, palutakse piletite ümbermuutmiseks või raha tagastamiseks kirjutada info@elron.ee. Elroni keskkonnast piletit osta saab üksnes sõidukaardi olemasolul. 

Kaanepilt: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.