Bolt Food toidukullerid toovad nüüdsest ka Tartus toidu kohale

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nüüdsest saavad ka tartlased kasutada Bolt Food mobiiliäppi, millega toitlustusasutusest toidu kohale tellida saab. Esialgu on toidu kohaletoomine rakenduse kaudu tasuta*, kliendil tuleb maksta ainult tellitud toitu eest.

Bolt Food alustas tänavu augustis Tallinnas. Praeguseks tegutsetakse juba ka Vilniuses, 6. detsembrist alates Tartus.

Toidu tellimiseks tuleb telefoni laadida Bolt Food rakendus, kust näeb valikus olevaid toitlustusasutusi ja nende menüüd.

Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Oma tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

Bolt Food teeb koostööd kohalike toidukohtadega ja uued liitujad on oodatud. Tartu on järjekorras juba kolmas linn, kus ettevõte toidu tellimise teenust pakub.

Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 45 restoranist, nende hulgas on näiteks McDonald’s, Kolm Tilli, Uulits, Waksal Express, Kauss ja Fasters.

Tulevikus on plaanis teenust laiendada ka teistesse linnadesse. Ettevalmistused tegevuse alustamiseks käivad ka Lätis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ning teistes Euroopa ja Aafrika linnades.

*Kasutajate tagasiside põhjal on Bolt Foodi teenus 7 päeva tasuta uutele kasutajatele, kes tellivad toitu kuni km kaugusele toitlustuskohast.

Restoranid ja kullerid saavad teenusega liituda veebilehel https://food.bolt.eu/

Illustratiivne kaanepilt Tallinnast: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.