Paksult rahul: Škoda Superbi omanikud on oma auto üle kõige õnnelikumad

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Brittide ajakiri Auto Express viis läbi ulatusliku küsitluse ning selgitas välja, milliste mudelite omanikud on oma neljarattalistega kõige rohkem rahul. Selgub, et või sees on Škoda, Lexuse ja Toyota omanikud, oma ostu kahetsevad aga üllatuslikult tuntud saksa autode ostjad.

Ühest küljest on auto ostmine paras peavalu, teisalt tänapäeval üha rohkem praktiline protsess. Nii vaatavadki tulevased autoostjad tähelepanelikult arvustusi, kogemuslugusid ja edetabeleid, et välistada teatud vead juba eos.

Auto Expressi “Driver Power” küsitlus annab aimu, milliste mudelitega on ostjad tänavu kõige rahulolevamad. Populaarne autoleht rivistas üles 75 uudismudelit ja palus omanikel hinnata nendega rahulolu ning põhjusi, miks auto teeb tuju heaks või vastupidi, meele mustaks.

OLE SA INGLANE VÕI KASAHH, ŠKODA JA TOYOTA MEELDIVAD IGAL JUHUL!

Teate, ärme enam räägi nutusel häälel, kuidas “meil siin Eestis” on alati kõik igav, üksluine, kole, ja tuleb ära kannatada. Tunnistame ausalt: meile meeldivad lihtsad ja töökindlad asjad. Nagu näiteks Toyota. Ja Škoda. Ei ole vaja häbeneda, need meeldivad kõigile!

Ühendkuningriigi müüduim automudel on Ford Fiesta. Aga ennäe, kõige rohkem rahul on seal inimesed, kes on ostnud istumise alla Škoda Superb – keskklassi auto või Škoda Yeti linnamaasturi või Lexus RX noobelmaasturi. Kes Inglismaal käinud, kinnitavad, linnapildis kohtab Škodat tõepoolest järjest enam.

Ajakirja Auto Express küsitlusele vastanud tõdesid, et tegelikult ei saa Škodaga suurt midagi valesti minna. Vaid viiendikul vastanutest oli mingisugune kehv kogemus, aga üldiselt – vinks-vonks. Superbi omanikest 93,4% on paksult rahul. Kõige suurema naeratuse toovad näole auto ruumikus ja mugavus ning sõiduomadused.

Tabeli teisel kohal troonib Škoda Yeti, millega on rahul 93,33% ostjatest (vaid protsendipuntkike vähem kui Superbil!). Kolmandana läigib rõõmsalt Lexus RX, neljandal kohal veel üks linnamaastur, Toyota RAV4 ning siis tuleb lõpuks ka üks veidi pisem ja mittemaastur, KIA Cee’d. Ühesõnaga, RX erandina, on ostjad hirmus rahul nende autodega, mis meile siin Eestiski muljet avaldavad.

KLÕPSA PILDILE, ET AVADA KOGU EDETABEL MUDELITE KAUPA

škoda superb

JA SIIS ON NEED AUTOD, MIS NII SUURT NAERATUST NÄOLE EI TOO…

Olgu siin ära öeldud, et “rahulolematus” on selle küsitluse tulemusi vaadates üsna suhteline mõiste – ka kõige kehvema hinnangu saanud autode puhul on valdav osa omanikest pigem rahul. Näiteks VW e-up, mis punase laternana lohiseb nimekirja lõpus, teenib tegelikult rohkem kui 85% ostjate poolehoiu.

Aga olgu nii, pinget peab olema õhus ja edetabelid on populaarsed. Isegi väike protsendivahe annab meile teada need mudelid, mis toovad naeratuse suurema tõenäosusega näole. Ja seda on meil siin Eestis ometi väga, väga vaja: naeratada! Mis nii viga – ostad Škoda või Toyota või Kia, ja muudkui käid ja naeratad…

RAHULOLURIVI 10 PARIMAT MUDELIT

Škoda Superb 93,4 %
Škoda Yeti 93,3 %
Lexus RX 93,1 %
Toyota RAV4 93,1 %
Kia Cee’d 93,0 %
Suzuki Vitara 93,01 %
Seat Leon 92,8 %
Lexus CT 92,42 %
Volvo XC60 92,17 %
Subaru Forester 92,15 %

10 RAHULOLURIVI VIIMAST MUDELIT

66. Nissan Note 87,69 %
67. Opel Corsa 87,67 %
68. Dacia Sandero 87,62 %
69. Mercedes-Benz A-sarja 87,53 %
70. Renault Clio 87,23 %
71. Citroën C1 87,0%
72. Ford Mondeo 86,8%
73. Citroën C4 Cactus 86,6%
74. Audi A1 86,5%
75. Volkswagen Up 85,5%

Allikas ja meedia: Auto Express. Kaanepilt: Škoda

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.