Tallinna tänavad korda: esimene asfaltbetoonitehas käivitub 19. märtsil

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Esimene asfaltbetoonitehas, mis toodab suvist segu, käivitub 19. märtsil ning remondibrigaadid alustavad Tallinna tänavate freesimis- ja asfalteerimistöödega.

Seoses soodsate ilmastikutingimustega käivitatakse esimene suvist asfaltbetoonsegu tootev tehas neljapäeval, 19. märtsil ning Tallinna Teede AS-i remondibrigaadid alustavad Tallinna teedel ja tänavatel tavapäraseid hooldustöid, mille käigus freesitakse ja asfalteeritakse linna tänavaid ja teid. 

Selle aasta Tallinna teede ja tänavate hooldusremondi kava ja maht kinnitatakse 1. maiks. Kuni 15. maini teostatakse esmajärjekorras hooldusremonttöid magistraalidel ning ühistranspordiga seotud teedel ja tänavatel. Mustakivi tee ja Laagna tee, samuti Narva maantee, Smuuli tee ning Peterburi tee saavad seal kus vaja uue katte.

Hetkeseisuga on linna eelarves hooldusremondiks vahendeid 8,4 miljonit eurot, talvistele remonditöödele on kulunud 1,5 miljonit eurot.

Kuna talv on olnud pehme, on saanud teha ka muid hädavajalikke töid nagu näiteks Kadaka tee lõigul kanalisatsiooni uuendamise töid. Kui hooldusremont on üsna ajutine nähe, siis suuremaid remonttöid on hea autojuhtidel ette teada – infot selle kohta saab Tallinna operatiivinfo kaardilt.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.