Opel Mokka X kampaaniamudeli müük on Eestis alanud! Tegutse ruttu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Opelil on kõigile kompaktsete linnamaasturite huvilistele häid uudiseid: Eestis jõudis müügile spetsiaalne rikkaliku varustusega kampaaniamudel Mokka X, mille hind algab 15 990 eurost. Auto ostja saab kaasa korralikud talverehvid ning ka ARKis registreerimise kulude pärast muretsema ei pea.

Opel Mokka X on kompaktne ja võimekas krossover, millega saab kenasti kõik sõidud tehtud nii linnas kui maal. Autosse mahub lahedalt kuni viis reisijat ning selle pakiruum on mitmeti ümberkohandatav ka suuremate asjade veoks.

Opel Mokka X kampaaniamudeli varustuse nimekiri. Kliki pildil!

Ylle käis Opel Mokka X-ga sõitmas Ungaris, kus ta pani auto üsna ekstreemsetes tingimustes proovile, sõites muuhulgas pehmes mudas ja kivistel mäenõlvadel. Tema muljeid saab lähemalt lugeda siit.

Just praegu on kõikjal Opeli esindustes üle Eesti võimalik kampaaniahinnaga uus Mokka X endale soetada. Spetsiaalselt Eesti oludesse sobivaks timmitud autoga saab kaasa talverehvid ja ARK registreerimispaketi.

Autol on peal 1.6-liitrine 85-kilovatine bensiinimootor, mis käib koos 5-käigulise manuaalkastiga. Lisaks kõik kellad-viled, mis sõitmise mõnusaks teevad. Selle auto hind algab 15 900 eurost.

Lisavarustuse nimekirjast saab igaüks vastavalt oma maitse-eelistustele head ja paremat juurde tellida, sellegipoolest jääb kompaktse, aga seest ruumika Mokka Xi hind alla 20 000 euro! Peaks olema pädev pakkumine!

VAATA UUESTI OPEL MOKKA X HINNAKIRJA, KLIKI PILDIL, ET JÕUDA MÜÜGISAALI!

Proovisõidule saab end kirja panna siin.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.